Bajnoki döntőbe illő izgalmak a Komló-Csurgón

mti/m4sport.hu
Ötödik mérkőzésén - a Csurgóval döntetlent játszva - megszerezte első pontját a Komló a férfi kézilabda NB I-ben.

A vasárnapi találkozó első félidejének végén a Csurgó három góllal vezetett, de a második játékrész első felében a Komló előbb felzárkózott, majd fordított, és a 45. percben már 21-18 állt az eredményjelzőn. A Csurgó a végére visszazárkózott, 28-28-nál egyenlített, s az utolsó percben esett 29. hazai gólra is volt válasza 3 másodperccel az összecsapás vége előtt.

A Komló edzője, Kilivinger Bálint elégedett nyilatkozott a találkozó után, annak ellenére, hogy csapat az utolsó percekben még vezetett, megnyert pontról beszélt. Sótonyi László a csurgóiak trénre kissé csalódott, úgy gondolja, nem lehetnek elégedettek a döntetlennel, és veszítettek egy pontot.