Kisvárdán nyert a Balmazújváros, a Véber-csapat hetet hintett

MTI/m4sport.hu
Idegenben győzött a Balmazújváros a tíz emberrel küzdő Kisvárda ellen, míg a Nyíregyháza Spartacus a Cigánd SE otthonából hozta el a három pontot a labdarúgó NB II vasárnapi, 19. fordulójában.

A másodosztályban újonc nyíregyháziak legutóbb szeptember közepén tudtak idegenben nyerni.

A listavezető Soroksár egy góllal győzött a Szolnok vendégeként. A fordulót megelőzően harmadik helyezett Balmazújváros szintén 1-0-ra nyert a teljes második félidőt emberhátrányban töltő Kisvárda otthonában, így a két együttes helyet cserélt a tabellán.

A Puskás Akadémia FC hazai pályán 4-2-re legyőzte a Budaörs csapatát, így ismét dobogós.

Itt megtekintheti a Kisvárda – Balmazújváros mérkőzés összefoglalóját:

A Kisvárda vezetőedzője, Révész Attila, a következőket mondta a mérkőzést követően:

Kisvárda-Balmazújváros 0-1 (0-1)

Az élcsoport: 1. Soroksár 38 pont, 2. Balmazújváros 36 (23-16), 3. Puskás Akadémia 36 (35-28)