Olimpia

Orbán Viktor: "Nagyszerű és határtalan érzés magyarnak lenni"

| Forrás: MTI
Az olimpiai és paralimpiai sikerek összekötik a magyarokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken az Országházban, ahol Áder János államfővel és Kövér László házelnökkel kitüntetésben részesítette a riói olimpiai és paralimpiai játékokon érmet szerző sportolókat.

“Amikor önök dobogóra lépnek, nagyszerű és határtalan érzés magyarnak lenni, amely összeköt minket Erdélytől a Felvidékig, Ausztriától Amerikáig” – fogalmazott a Kupolacsarnokban összegyűlt sportolók, edzők és sportvezetők előtt a kormányfő.
Mint mondta, az olimpiai, paralimpiai érmesek az egész nemzet példaképei lettek, “a mi hőseink, akiktől megtanulhatjuk, hogyan győzhetjük le lovagias küzdelemben ellenfeleinket”.
Közölte: meggyőződése, hogy ma Magyarországon egy kisgyermek nem sportösztöndíjak vagy új sportlétesítmények miatt kel fel hajnalban edzésre indulni, hanem hogy ő lehessen egyszer az új Hosszú Katinka, Kozák Danuta, Szilágyi Áron, Szász Emese vagy éppen Cseh László.

“Ahhoz persze, hogy a legjobbak és a legelszántabbak elérhessék céljukat, kellenek úszómedencék, csarnokok, ösztöndíjak és példaképek is” – tette hozzá. Azt ígérte, a kormány ezután is mindent megtesz azért, hogy minél több gyermek léphessen erre az útra.

Orbán Viktor szerint az olimpia megrendezéséért vívott küzdelemben is talán a magyar olimpikonok és paralimpikonok lehetnek a legjobb példaképek. A “közös álomnak”, az olimpia megrendezésének megvalósítása “egyre közelebb araszolgat” – jegyezte meg.

“Ha azzal a lelkesedéssel és kitartással dolgozunk a budapesti olimpiáért, amit Rióban önöktől láttunk (…), ha sikerül a fülünk mellett elengedni a cinikusok huhogását”, és ha a szerencse is meglesz hozzá, akkor “Dávid legyőzhet két Góliátot is” – utalt a Budapest mellett a 2024-es nyári játékok megrendezésére pályázó másik két városra, Párizsra és Los Angelesre.

A riói érmeseknek gratulálva a miniszterelnök úgy fogalmazott: ami az olimpián történik, az egy versenyzőnek már csak a hegy csúcsára vezető ösvény legutolsó szakasza, igaz, a legmeredekebb, ahol már levegőt is alig kap az ember.

“Most, amikor megemeljük a kalapunkat az összes kijutott versenyző előtt, függetlenül attól, hogy hányadik helyen végeztek, magunk előtt látjuk sportolóink egész pályafutását: a végeláthatatlannak tűnő edzéseket, a versenyek hosszú sorát, izzadságot, könnyeket, sérüléseket, a kudarcok utáni újabb és újabb talpra állásokat” – mondta.

Már az esélyig eljutni is rendkívüli teljesítmény – folytatta, megjegyezve, hogy nem mindenkinek sikerül “fülön csípni” ezt az esélyt például fáradtság vagy balszerencse miatt, egészségi vagy lelki okokból, vagy éppen egy vitatható bírói ítélet miatt.
A játékokon érmet szerzők nem pusztán a legjobbak közé tartoznak saját sportágukban, hanem a legjobbak legkiválóbbjai – méltatta a dobogósokat.
A kormányfő azt is megjegyezte, hogy a magyar szurkolók néha igazságtalanok, de amilyen túlzásokra ragadtatják magukat egy-egy kudarc után, olyan “túláradóan hódolunk bajnokainknak”. 

“A kiegyensúlyozott, mértéktartó ítéletalkotás, ha sportról van szó, messze elkerül bennünket” – fogalmazott.
Az éremtáblázaton elért magyar helyezést úgy kommentálta: ha azt összevetik az ország népességével, világpolitikai és -gazdasági súlyával, az eredmény még fényesebb.

A kitüntetettek: 

Magyar Érdemrend Középkeresztje, a csillaggal:

Cseh László úszó, Hosszú Katinka úszó, Kozák Danuta kajakozó, Sors Tamás úszó, Vereczkei Zsolt úszó, valamint Kulcsár Győző és Anatolij Petrov edzők.

Magyar Érdemrend Középkeresztje:

Dani Gyöngyi vívó, Fazekas-Zur Krisztina kajakozó, Imre Géza vívó, Krajnyák Zsuzsanna vívó, Pálos Péter asztaliteniszező, Szabó Gabriella kajakozó, Szilágyi Áron vívó, valamint Csipes Ferenc és Udvarhelyi Gábor edzők.

Magyar Érdemrend Tisztikeresztje:

Boczkó Gábor vívó, Csipes Tamara kajakozó, Szász Emese vívó, Tóth Tamás úszó, valamint Beliczay Sándor és Feczer Viktor edzők.

Magyar Érdemrend Lovagkeresztje:

Biacsi Ilona atléta, Osváth Richárd vívó, valamint Antal Andor István, Decsi András, Horváth Péter, Rami Zur, Shane Tusup, Somogyi Béla és Tóth László edzők.

Magyar Arany Érdemkereszt:

Csonka András asztaliteniszező, Kapás Boglárka úszó, Kenderesi Tamás úszó, Márton Anita atléta, Pap Bianka úszó, Rédli András vívó, Somfai Péter vívó, valamint Dancsházy-Nagy Tamás, Plagányi Zsolt és Eperjesi László edzők.

Magyar Ezüst Érdemkereszt:

Hajmási Éva vívó, Suba Róbert kajakozó, valamint Erdei Péter, Szirmai Benedek András és Szabó Álmos edzők.

Magyar Bronz Érdemkereszt:

Konkoly Zsófia úszó, Lőrincz Viktor birkózó, Tunkel Nándor erőemelő, Veres Amarilla vívó, valamint Csamangó Attila, Győrfi Tamás, Jancsár László, Pákey Béla, Szabó Ozor János és Szamek Katalin edzők.

Kapcsolódó cikkek

Olimpiai menetrend

object(SimpleXMLElement)#14124 (1) { [0]=> string(1) "E" } object(SimpleXMLElement)#14033 (1) { [0]=> string(1) "E" } object(SimpleXMLElement)#14124 (1) { [0]=> string(1) "D" } object(SimpleXMLElement)#14033 (1) { [0]=> string(1) "D" } object(SimpleXMLElement)#14124 (1) { [0]=> string(1) "J" } object(SimpleXMLElement)#14033 (1) { [0]=> string(1) "J" }
  • Szeptember

    1

  • Szeptember

    2

  • Szeptember

    3

  • Szeptember

    4

  • Szeptember

    5

  • Szeptember

    6

  • Szeptember

    7

  • Szeptember

    8

  • Szeptember

    9

  • Szeptember

    10

  • Szeptember

    11

  • Szeptember

    12

  • Szeptember

    13

  • Szeptember

    14

  • Szeptember

    15

  • Szeptember

    16

  • Szeptember

    17

  • Szeptember

    18

  • Szeptember

    19

  • Szeptember

    20

  • Szeptember

    21

  • Szeptember

    22

  • Szeptember

    23

  • Szeptember

    24

  • Szeptember

    25

  • Szeptember

    26

  • Szeptember

    27

  • Szeptember

    28

  • Szeptember

    29

Asztalitenisz

44 esemény

Online stream

00:00

Selejtező, 1. forduló

Online stream #04

00:00

Selejtező, 1. forduló

00:00

Selejtező, 1. forduló

00:00

Selejtező, 1. forduló

00:45

Selejtező, 1. forduló

Online stream #04

00:45

Selejtező, 1. forduló

00:45

Selejtező, 1. forduló

00:45

Selejtező, 1. forduló

01:30

Selejtező, 2. forduló

01:30

Selejtező, 2. forduló

01:30

Selejtező, 2. forduló

01:30

Selejtező, 2. forduló

Online stream #04

02:15

Selejtező, 2. forduló

02:15

Selejtező, 2. forduló

02:15

Selejtező, 2. forduló

02:15

Selejtező, 2. forduló

Online stream #04

14:00

Selejtező, 2. forduló

14:00

Selejtező, 2. forduló

Online stream #04

14:00

Selejtező, 2. forduló

14:00

Selejtező, 2. forduló

15:00

Selejtező, 2. forduló

15:00

Selejtező, 2. forduló

15:00

Selejtező, 2. forduló

Online stream #04

15:00

Selejtező, 2. forduló

16:00

Selejtező, 2. forduló

16:00

Selejtező, 2. forduló

16:00

Selejtező, 2. forduló

16:00

Selejtező, 2. forduló

18:30

Selejtező, 2. forduló

18:30

Selejtező, 2. forduló

18:30

Selejtező, 2. forduló

18:30

Selejtező, 2. forduló

19:30

Selejtező, 2. forduló

19:30

Selejtező, 2. forduló

19:30

Selejtező, 2. forduló

19:30

Selejtező, 2. forduló

20:30

Selejtező, 2. forduló

20:30

Selejtező, 2. forduló

20:30

Selejtező, 2. forduló

20:30

Selejtező, 2. forduló

23:00

Selejtező, 3. forduló

Online stream #01

23:00

Selejtező, 3. forduló

Online stream #01

23:00

Selejtező, 3. forduló

Online stream #01

23:00

Selejtező, 3. forduló

Online stream #01

Cselgáncs

102 esemény

Online stream

15:00

Egyeneskiesés 64

15:00

Egyeneskiesés 64

15:00

Egyeneskiesés 64

Online stream #06

15:00

Egyeneskiesés 64

15:05

Egyeneskiesés 64

15:07

Legjobb 32

15:07

Legjobb 32

Online stream #06

15:10

Egyeneskiesés 64

15:10

Egyeneskiesés 64

15:14

Legjobb 32

15:14

Legjobb 32

Online stream #06

15:15

Egyeneskiesés 64

15:15

Egyeneskiesés 64

15:20

Egyeneskiesés 64

15:20

Egyeneskiesés 64

15:21

Legjobb 32

15:21

Legjobb 32

Online stream #06

15:25

Egyeneskiesés 64

15:25

Egyeneskiesés 64

15:28

Legjobb 32

15:28

Legjobb 32

Online stream #06

15:30

Egyeneskiesés 64

15:30

Egyeneskiesés 64

15:35

Legjobb 32

Online stream #06

15:35

Legjobb 32

15:35

Egyeneskiesés 64

15:35

Egyeneskiesés 64

15:40

Egyeneskiesés 64

15:40

Egyeneskiesés 64

15:42

Legjobb 32

Online stream #06

15:42

Legjobb 32

15:45

Egyeneskiesés 64

15:49

Legjobb 32

Online stream #06

15:49

Legjobb 32

15:50

Egyeneskiesés 64

15:50

Egyeneskiesés 64

15:55

Egyeneskiesés 64

15:55

Egyeneskiesés 64

15:56

Legjobb 32

Online stream #06

15:56

Legjobb 32

16:00

Egyeneskiesés 64

16:00

Egyeneskiesés 64

16:03

Legjobb 32

Online stream #06

16:03

Legjobb 32

16:05

Egyeneskiesés 64

16:05

Egyeneskiesés 64

16:10

Egyeneskiesés 64

16:10

Egyeneskiesés 64

16:10

Legjobb 32

16:10

Legjobb 32

Online stream #06

16:15

Egyeneskiesés 64

16:15

Egyeneskiesés 64

16:17

Legjobb 32

16:17

Legjobb 32

Online stream #06

16:20

Legjobb 32

16:20

Legjobb 32

16:24

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:24

Nyolcaddöntő

16:30

Legjobb 32

16:30

Legjobb 32

16:31

Nyolcaddöntő

16:31

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:38

Nyolcaddöntő

16:38

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:40

Legjobb 32

16:40

Legjobb 32

16:45

Nyolcaddöntő

16:45

Legjobb 32

16:45

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:50

Legjobb 32

16:50

Legjobb 32

16:52

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:52

Nyolcaddöntő

16:55

Legjobb 32

16:59

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:59

Nyolcaddöntő

17:06

Nyolcaddöntő

17:06

Nyolcaddöntő

Online stream #06

17:13

Nyolcaddöntő

17:13

Nyolcaddöntő

Online stream #06

17:20

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

17:20

Negyeddöntő / Vigaszág

17:27

Negyeddöntő / Vigaszág

17:27

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

17:34

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

17:34

Negyeddöntő / Vigaszág

17:41

Negyeddöntő / Vigaszág

17:41

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

20:30

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

20:37

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

20:44

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

20:51

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

20:58

Elődöntő

Online stream #06

21:05

Elődöntő

Online stream #06

21:12

Elődöntő

Online stream #06

21:19

Elődöntő

Online stream #06

21:26

Elődöntő

Online stream #06

21:33

Elődöntő

Online stream #06

21:40

Döntő - Aranyérem

Online stream #06

21:47

Elődöntő

Online stream #06

21:54

Elődöntő

Online stream #06

22:01

Döntő

Online stream #06

Gyeplabda

8 esemény

Online stream

00:30

Spanyolország - Brazília ()

Online stream #02

01:30

Nagy-Britannia - Ausztrália ()

Online stream #09

15:00

Új-Zéland - Koreai Köztársaság ()

16:00

Japán - India ()

Online stream #02

17:30

Hollandia - Spanyolország ()

18:30

Kína - Németország ()

22:00

Nagy-Britannia - Új-Zéland ()

Online stream #07

23:00

Hollandia - Írország ()

Íjászat

12 esemény

Online stream

14:00

Mexikó - Grúzia ()

Online stream #01

14:25

Japán - Ukrajna ()

Online stream #01

14:50

Brazília - Olaszország ()

Online stream #01

15:15

India - Kolumbia ()

Online stream #01

19:00

Mexikó - Tajvan ()

Online stream #01

19:25

Koreai Köztársaság - Japán ()

Online stream #01

19:50

Kína - Olaszország ()

Online stream #01

20:15

India - Oroszország ()

Online stream #01

20:43

Koreai Köztársaság - Tajvan ()

Online stream #01

21:11

Olaszország - Oroszország ()

Online stream #01

21:39

Tajvan - Olaszország ()

Online stream #01

22:07

Koreai Köztársaság - Oroszország ()

Online stream #01

Kajak-kenu szlalom

4 esemény

Online stream

18:30

Selejtező

Online stream #10

19:19

Selejtező

Online stream #10

20:11

Selejtező

Online stream #10

21:00

Selejtező

Online stream #10

Kézilabda

6 esemény

Online stream

00:50

Románia - Angola ()

Online stream #07

02:50

Svédország - Argentína ()

Online stream #07

14:30

Horvátország - Katar ()

Online stream #09

16:30

Svédország - Németország ()

Online stream #09

19:40

Dánia - Argentína ()

21:40

Lengyelország - Brazília ()

Kosárlabda

7 esemény

Online stream

00:00

Kína - Amerikai Egyesült Államok ()

Online stream #06

00:45

Fehéroroszország - Japán ()

03:30

Venezuela - Szerbia ()

Online stream #04

17:00

Amerikai Egyesült Államok - Szenegál ()

Online stream #05

19:15

Szerbia - Spanyolország ()

19:15

Brazília - Litvánia ()

Online stream #11

22:30

Ausztrália - Törökország ()

Labdarúgás

7 esemény

Online stream

00:00

Dél-afrikai Köztársaság - Kína ()

Online stream #12

01:00

Kolumbia - Új-Zéland ()

Online stream #10

03:00

Brazília - Svédország ()

Online stream #03

18:00

Fidzsi-szigetek - Mexikó ()

20:00

Honduras - Portugália ()

21:00

Németország - Koreai Köztársaság ()

23:00

Argentína - Algéria ()

Lovastusa

2 esemény

Online stream

15:00

Díjlovaglás

Online stream #12

15:00

Díjlovaglás

Online stream #12

Műugrás

1 esemény

Online stream

21:00

Döntő

Online stream #02

Országúti kerékpár

1 esemény

Online stream

17:15

Női mezőnyverseny

Online stream #07

Ökölvívás

20 esemény

Online stream

00:00

Legjobb 32

Online stream #08

00:14

Legjobb 32

Online stream #08

16:00

Legjobb 32

Online stream #04

16:17

Legjobb 32

Online stream #04

16:34

Legjobb 32

Online stream #04

16:51

Legjobb 32

Online stream #04

17:08

Legjobb 32

Online stream #04

17:25

Legjobb 32

Online stream #04

17:41

Legjobb 32

Online stream #04

17:57

Legjobb 32

Online stream #04

18:15

Legjobb 32

Online stream #04

18:30

Legjobb 32

22:00

Legjobb 32

Online stream #05

22:17

Legjobb 32

Online stream #05

22:33

Legjobb 32

Online stream #05

22:50

Legjobb 32

Online stream #05

23:07

Legjobb 32

Online stream #05

23:23

Legjobb 32

Online stream #05

23:40

Legjobb 32

Online stream #05

23:56

Legjobb 32

Online stream #05

Rögbi

12 esemény

Online stream

16:00

Spanyolország - Kenya ()

Online stream #11

16:30

Új-Zéland - Franciaország ()

Online stream #11

17:00

Brazília - Japán ()

Online stream #11

17:30

Kanada - Nagy-Britannia ()

Online stream #11

18:00

Fidzsi-szigetek - Kolumbia ()

Online stream #11

18:30

Ausztrália - Amerikai Egyesült Államok ()

Online stream #11

21:00

Brazília - Kolumbia ()

Online stream #11

21:30

Kenya - Japán ()

Online stream #11

22:00

Ausztrália - Spanyolország ()

Online stream #11

22:30

Kanada - Franciaország ()

Online stream #11

23:00

Nagy-Britannia - Fidzsi-szigetek ()

Online stream #11

23:30

Új-Zéland - Amerikai Egyesült Államok ()

Online stream #11

Röplabda

6 esemény

Online stream

01:30

Oroszország - Argentína ()

Online stream #08

03:35

Szerbia - Olaszország ()

Online stream #08

14:30

Olaszország - Franciaország ()

Online stream #10

16:35

Brazília - Mexikó ()

20:00

Lengyelország - Egyiptom ()

22:05

Amerikai Egyesült Államok - Kanada ()

Sportlövészet

7 esemény

Online stream

14:00

Alapverseny

14:00

Selejtező

14:30

Selejtező

16:00

Döntő

Online stream #01

20:00

Alapverseny

20:30

Döntő

20:45

Döntő

Strandröplabda

12 esemény

Online stream

02:00

Lengyelország - Németország ()

03:00

Spanyolország - Ausztria ()

04:00

Svájc - Kína ()

05:00

Amerikai Egyesült Államok - Ausztrália ()

Online stream #06

15:00

Brazília - Oroszország ()

Online stream #08

16:00

Lengyelország - Amerikai Egyesült Államok ()

Online stream #08

17:00

Olaszország - Mexikó ()

Online stream #08

18:00

Hollandia - Chile ()

Online stream #08

20:30

Kanada - Hollandia ()

Online stream #08

21:30

Amerikai Egyesült Államok - Tunézia ()

Online stream #08

22:30

Brazília - Kuba ()

Online stream #08

23:30

Németország - Egyiptom ()

Online stream #08

Súlyemelés

4 esemény

Online stream

00:00

Összes csoport

Online stream #05

15:00

Összes csoport

17:30

Összes csoport

20:30

Összes csoport

Online stream #09

Tenisz

48 esemény

15:45

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

16:00

Spanyolország - Amerikai Egyesült Államok ()

16:00

Ukrajna - Kína ()

16:00

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

17:15

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

18:45

Legjobb 64

19:00

Legjobb 64

19:00

Lengyelország - Kanada ()

19:00

Legjobb 64

19:00

Chile - Amerikai Egyesült Államok ()

19:00

Legjobb 64

19:00

Legjobb 64

19:00

Legjobb 64

19:00

Legjobb 64

19:00

Legjobb 64

20:15

Legjobb 64

20:30

Németország - Olaszország ()

20:30

Kazahsztán - Belgium ()

20:30

Amerikai Egyesült Államok - Csehország ()

20:30

Csehország - Ukrajna ()

20:30

Ukrajna - Olaszország ()

20:30

Legjobb 64

20:30

Portugália - Szlovákia ()

20:30

Legjobb 64

20:30

Brazília - Thaiföld ()

21:45

Legjobb 64

22:00

Franciaország - Kolumbia ()

22:00

Románia - Tajvan ()

22:00

Spanyolország - Hollandia ()

22:00

Kanada - Új-Zéland ()

22:00

Brazília - Nagy-Britannia ()

22:00

Magyarország - Románia ()

23:30

Amerikai Egyesült Államok - Franciaország ()

Torna

24 esemény

Online stream

14:45

Selejtező

14:45

Selejtező

14:45

Selejtező

14:45

Selejtező

Online stream #03

14:45

Selejtező

14:45

Selejtező

Online stream #03

16:30

Selejtező

Online stream #03

16:30

Selejtező

Online stream #03

16:30

Selejtező

16:30

Selejtező

16:30

Selejtező

16:30

Selejtező

19:30

Selejtező

Online stream #03

19:30

Selejtező

19:30

Selejtező

19:30

Selejtező

Online stream #03

19:30

Selejtező

19:30

Selejtező

22:30

Selejtező

Online stream #03

22:30

Selejtező

22:30

Selejtező

22:30

Selejtező

22:30

Selejtező

22:30

Selejtező

Online stream #03

Úszás

44 esemény

Online stream

03:03

Döntő

Online stream #02

03:14

Elődöntő

Online stream #02

03:14

Elődöntő

03:22

Elődöntő

Online stream #02

03:30

Döntő

Online stream #02

03:49

Döntő

Online stream #02

04:08

Elődöntő

Online stream #02

04:08

Elődöntő

04:16

Elődöntő

Online stream #02

04:24

Döntő

Online stream #02

18:02

Előfutamok

Online stream #02

18:02

Előfutamok

18:05

Előfutamok

Online stream #02

18:08

Előfutamok

Online stream #02

18:11

Előfutamok

Online stream #02

18:14

Előfutamok

Online stream #02

18:19

Előfutamok

Online stream #02

18:19

Előfutamok

18:24

Előfutamok

Online stream #02

18:29

Előfutamok

Online stream #02

18:34

Előfutamok

Online stream #02

18:39

Előfutamok

Online stream #02

18:44

Előfutamok

Online stream #02

18:51

Előfutamok

Online stream #02

18:51

Előfutamok

18:54

Előfutamok

Online stream #02

18:57

Előfutamok

Online stream #02

19:00

Előfutamok

Online stream #02

19:03

Előfutamok

Online stream #02

19:06

Előfutamok

Online stream #02

19:11

Előfutamok

Online stream #02

19:11

Előfutamok

19:14

Előfutamok

Online stream #02

19:17

Előfutamok

Online stream #02

19:20

Előfutamok

Online stream #02

19:23

Előfutamok

Online stream #02

19:28

Előfutamok

Online stream #02

19:28

Előfutamok

19:34

Előfutamok

Online stream #02

19:40

Előfutamok

Online stream #02

19:46

Előfutamok

Online stream #02

19:54

Előfutamok

Online stream #02

19:54

Előfutamok

20:02

Előfutamok

Online stream #02

Vívás

35 esemény

Online stream

14:00

Legjobb 64

14:00

Legjobb 64

14:00

Legjobb 64

Online stream #07

15:00

Legjobb 32

15:00

Legjobb 32

15:00

Legjobb 32

Online stream #07

15:00

Legjobb 32

15:30

Legjobb 32

15:30

Legjobb 32

15:30

Legjobb 32

15:30

Legjobb 32

Online stream #07

16:00

Legjobb 32

16:00

Legjobb 32

16:00

Legjobb 32

Online stream #07

16:00

Legjobb 32

16:30

Legjobb 32

16:30

Legjobb 32

16:30

Legjobb 32

Online stream #07

16:30

Legjobb 32

17:30

Nyolcaddöntő

17:30

Nyolcaddöntő

17:30

Nyolcaddöntő

17:30

Nyolcaddöntő

18:00

Nyolcaddöntő

18:00

Nyolcaddöntő

18:00

Nyolcaddöntő

18:00

Nyolcaddöntő

18:45

Negyeddöntő

18:45

Negyeddöntő

18:45

Negyeddöntő

18:45

Negyeddöntő

21:00

Elődöntő

Online stream #04

21:30

Elődöntő

Online stream #04

22:15

Döntő

Online stream #04

22:45

Döntő

Online stream #04

Vízilabda

2 esemény

Online stream

00:30

Franciaország - Montenegró ()

Online stream #11

01:50

Brazília - Ausztrália ()

Online stream #11