Élje át újra a City–Spurs 93. perces videobírós drámáját!

Írni sem lehetett volna drámaibb befejezést a Manchester City–Tottenham (4–3) Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágójának.
(forrás: M4 Sport) A pillanat, amikor Guardiola megtudta, hogy mégsem a City jutott az elődöntőbe (forrás: M4 Sport)

Történt ugyanis, hogy a 93. percben (4–3-as állásnál) úgy fél percig elődöntősnek érezhette magát Pep Guardiola együttese, a videobíró azonban érvénytelenítette a hazaiak ötödik, Rahhem Sterling harmadik gólját, amely továbbjutást ért volna, de hiába ünnepeltek önkívületi állapotban a City-játékosok, végül 4–4-es összesítéssel a Tottenham futballistái mentek mennybe, ami esetünkben az Ajax elleni elődöntőt jelenti.

A lejátszóra kattintva visszanézheti az elképesztő érzelmi hullámvasutat, ide kattintva pedig a BL-szezon talán legjobb mérkőzésének teljes összefoglalóját.