Fina 2017

Résztvevők

Afganisztán

2 versenyző

Albánia

4 versenyző

Algéria

5 versenyző

Amerikai Egyesült Államok

142 versenyző

Amerikai Szamoa

1 versenyző

Amerikai Virgin-szigetek

2 versenyző

Andorra

2 versenyző

Angola

5 versenyző

Antigua és Barbuda

4 versenyző

Argentína

16 versenyző

Aruba

5 versenyző

Ausztrália

106 versenyző

Ausztria

12 versenyző

Azerbajdzsán

3 versenyző

Bahama-szigetek

2 versenyző

Banglades

3 versenyző

Barbados

4 versenyző

Belgium

4 versenyző

Benin

3 versenyző

Bolívia

6 versenyző

Bosznia-Hercegovina

9 versenyző

Botswana

4 versenyző

Brazília

75 versenyző

Brit Virgin-szigetek

1 versenyző

Brunei

4 versenyző

Bulgária

10 versenyző

Burkina Faso

3 versenyző

Burundi

3 versenyző

Chile

10 versenyző

Ciprus

4 versenyző

Comore-szigetek

3 versenyző

Cook-szigetek

2 versenyző

Costa Rica

20 versenyző

Csehország

28 versenyző

Curacao

3 versenyző

Dánia

17 versenyző

Dél-afrikai Köztársaság

69 versenyző

Dél-Korea (Koreai Köztársaság)

31 versenyző

Dominikai Köztársaság

5 versenyző

Dzsibuti

3 versenyző

Ecuador

9 versenyző

Egyesült Arab Emírségek

1 versenyző

Egyesült Királyság

64 versenyző

Egyiptom

40 versenyző

Elefántcsontpart

4 versenyző

Észak-Korea (Koreai NDK)

27 versenyző

Északi-Mariana-szigetek

4 versenyző

Észtország

8 versenyző

Fehéroroszország

37 versenyző

Felfüggesztett tagszövetség

2 versenyző

Feröer

4 versenyző

Fidzsi-szigetek

3 versenyző

Finnország

12 versenyző

Franciaország

68 versenyző

Fülöp-szigetek

9 versenyző

Gabon

1 versenyző

Gambia

2 versenyző

Ghána

4 versenyző

Görögország

65 versenyző

Grenada

3 versenyző

Grúzia

7 versenyző

Guam

4 versenyző

Guatemala

6 versenyző

Guinea

3 versenyző

Guyana

3 versenyző

Haiti

3 versenyző

Hollandia

55 versenyző

Honduras

4 versenyző

Hongkong

16 versenyző

Horvátország

29 versenyző

India

6 versenyző

Indonézia

28 versenyző

Irak

3 versenyző

Irán

2 versenyző

Izland

4 versenyző

Izrael

37 versenyző

Írország

7 versenyző

Jamaica

6 versenyző

Japán

94 versenyző

Jemen

3 versenyző

Jordánia

6 versenyző

Kajmán-szigetek

1 versenyző

Kambodzsa

3 versenyző

Kanada

104 versenyző

Katar

2 versenyző

Kazahsztán

53 versenyző

Kelet-Timor

1 versenyző

Kenya

4 versenyző

Kirgizisztán

4 versenyző

Kína

116 versenyző

Kolumbia

28 versenyző

Koszovó

4 versenyző

Közép-Afrika

2 versenyző

Kuba

19 versenyző

Laosz

3 versenyző

Lengyelország

32 versenyző

Lettország

7 versenyző

Libanon

4 versenyző

Liechtenstein

6 versenyző

Litvánia

12 versenyző

Líbia

2 versenyző

Luxemburg

7 versenyző

Macedónia

3 versenyző

Madagaszkár

4 versenyző

Magyarország

102 versenyző

Makaó

25 versenyző

Malajzia

19 versenyző

Malawi

3 versenyző

Maldív-szigetek

4 versenyző

Mali

3 versenyző

Marokkó

3 versenyző

Marshall-szigetek

3 versenyző

Mauritius

3 versenyző

Málta

3 versenyző

Mexikó

59 versenyző

Mikronézia

3 versenyző

Moldova

4 versenyző

Monaco

2 versenyző

Mongólia

4 versenyző

Montenegró

18 versenyző

Mozambik

4 versenyző

Namíbia

5 versenyző

Nepál

4 versenyző

Németország

67 versenyző

Nicaragua

3 versenyző

Niger

3 versenyző

Nigéria

3 versenyző

Norvégia

3 versenyző

Olaszország

110 versenyző

Omán

1 versenyző

Oroszország

115 versenyző

Örményország

8 versenyző

Pakisztán

2 versenyző

Palau

3 versenyző

Palesztina

3 versenyző

Panama

8 versenyző

Paraguay

9 versenyző

Pápua Új-Guinea

2 versenyző

Peru

4 versenyző

Portugália

14 versenyző

Puerto Rico

4 versenyző

Románia

7 versenyző

Ruanda

3 versenyző

Saint Lucia

3 versenyző

Saint Vincent és a Grenadine-szigetek

2 versenyző

Salvador

4 versenyző

Seychelle-szigetek

4 versenyző

Sierra Leone

3 versenyző

Spanyolország

63 versenyző

Srí Lanka

4 versenyző

Suriname

3 versenyző

Svájc

31 versenyző

Svédország

13 versenyző

Szamoa

3 versenyző

Szaúd-Arábia

2 versenyző

Szenegál

7 versenyző

Szerbia

30 versenyző

Szingapúr

21 versenyző

Szíria

6 versenyző

Szlovákia

28 versenyző

Szlovénia

7 versenyző

Szváziföld

3 versenyző

Tajvan

9 versenyző

Tanzánia

3 versenyző

Tádzsikisztán

4 versenyző

Thaiföld

4 versenyző

Togo

2 versenyző

Tonga

3 versenyző

Törökország

8 versenyző

Trinidad és Tobago

2 versenyző

Tunézia

6 versenyző

Türkmenisztán

4 versenyző

Uganda

3 versenyző

Ukrajna

50 versenyző

Uruguay

4 versenyző

Új-Zéland

38 versenyző

Üzbegisztán

22 versenyző

Venezuela

23 versenyző

Vietnam

6 versenyző

Zambia

3 versenyző

Zimbabwe

4 versenyző

Afganisztán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Hamid Rahimi
Mohammad Ibrahim Rajabi
Több megjelenítése

Albánia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Diana Basho
Franci Aleksi
Klavio Meca
Nikol Merizaj
Több megjelenítése

Algéria

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Amel Melih
Mehdi Nazim Benbara
Nazim Belkhodja
Oussama Sahnoune
Souad Nefissa Cherouati
Több megjelenítése

Amerikai Egyesült Államok

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

21

12

13

Abbey Weitzeil
Abraham Devine
Alex Bowen
Alex Obert
Alex Roelse
Alexandra Marie Suarez
Alison Gibson
Alys Williams
Amanda Longan
Andrew Capobianco
Andrew Gemmell
Andy Jones
Anita Alvarez
Aria Fischer
Ashley Twichell
Becca Mann
Ben Hallock
Bethany Galat
Bill May
Blake Pieroni
Brandon Loschiavo
Brendan Casey
Briadam Herrera
Brigitta Games
Brooke Schultz
Caeleb Dressel
Cathryn Salladin
Cesilie Carlton
Chancellor Jobe Ramirez
Chase Kalisz
Chip Peterson
Cierra Runge
Clark Smith
Cody Miller
Conor Dwyer
Dakota Luther
David Colturi
David Dinsmore
David Heron
Delaney Schnell
Drew Holland
Elizabeth Beisel
Elizabeth Davidson
Gabrielle Stone
Ginger Huber
Haley Anderson
Hali Flickinger
Hannah Stevens
Jack Conger
Jacklyn Ha Luu
Jacob Pebley
Jamie Neushul
Jay Litherland
Jessica Parratto
Johnathan Masashi Hooper
Jordan Raney
Jordan Wilimovsky
Jordan Windle
Justin Ress
Kanako Kitao Spendlove
Karensa Tjoa
Kathleen Baker
Katie Ledecky
Katie Meili
Kelsi Worrell
Kevin Cordes
Kiley Neushul
Krysta Palmer
Kyle Mitrione
Lauren Patricia Reedy
Leah Smith
Lia Neal
Lilly King
Louisa Brie Strutynski
Luca Cupido
Madisyn Cox
Makenzie Fischer
Mallory Comerford
Margaret Steffens
Maria Coburn
Marko Joseph Vavic
Matt Grevers
Maxwell Bruce Irving
Mcquin Baron
Melanie Margalis
Melissa Seidemann
Michael Chadwick
Mike Hixon
Monica Marie Velazquez-Stiak
Natalia Cristina Vega Figueroa
Nathan Adrian
Nic Fink
Nick Carniglia
Nicole Malina Dzurko
Olivia Smoliga
Pace Clark
Paige Hauschild
Rachel Fattal
Rachel Lynn Jager
Regan Smith
Robert Finke
Ryan Murphy
Sam Dorman
Sarah Gibson
Simon Lamar
Simone Manuel
Steele Johnson
Steve Lo Bue
Tara Tira
Tarrin Gilliland
Thomas Dunstan
Tim Phillips
Townley Haas
True Sweetser
Victoria Woroniecki
Wadelina Musselman
Zach Apple
Zane Grothe
Csapatok
Egyesült Államok - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Egyesült Államok - 3m/10m csapat
Amerikai műugró vegyespáros
Egyesült Államok - női 10m szinkron toronyugrás
Egyesült Államok - női 3m szinkron műugrás
Egyesült Államok - férfi 10m szinkron toronyugrás
Egyesült Államok - férfi 3m szinkron műugrás
Amerikai nyíltvízi úszócsapat
Egyesült Államok - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Egyesült Államok - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Egyesült Államok - szinkronúszás technikai vegyes
Egyesült Államok - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Egyesült Államok - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Egyesült Államok - szinkronúszás technikai csapat
Amerikai női vízilabda-válogatott
Amerikai férfi vízilabda-válogatott
Amerikai női 4x100-as gyorsváltó
Amerikai 4x100 méteres vegyes vegyesváltó
Amerikai 4x100m vegyes váltó (férfi)
Amerikai 4x200m gyors váltó (férfi)
Amerikai 4x100m gyors váltó (vegyes)
Amerikai női 4x200 méteres gyorsváltó
Amerikai 4x100m vegyes váltó (női)
Amerikai férfi 4x100-as gyorsváltó
Több megjelenítése

Amerikai Szamoa

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Tilali Scanlan
Több megjelenítése

Amerikai Virgin-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Adriel Sanes
Gregory Robert Penny
Több megjelenítése

Andorra

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Lea Ricart Martinez
Monica Ramirez Abella
Több megjelenítése

Angola

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ana Nobrega
Catarina Sousa
Daniel Francisco
Mario Alberto Santos Ervedosa
Pedro Pinotes
Több megjelenítése

Antigua és Barbuda

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Bianca Mitchell
Gabby Gittens
Noah Mascoll-Gomes
Stefano Mitchell
Több megjelenítése

Argentína

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Andrea Berrino
Camila Maria Arregui
Cecilia Biagioli
Federico Grabich
Guillermo Bertola
Joaquin Moreno
Julia Lucila Arino
Macarena Ceballos
Martin Naidich
Mayte Puca
Santiago Grassi
Trinidad Lopez Brasesco
Virginia Bardach Martin
Csapatok
Argentin nyíltvízi úszócsapat
Argentína - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Argentína - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Aruba

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Allyson Ponson
Daniella Van Den Berg
Jordy Groters
Kyra Hoevertsz
Mikel Schreuders
Több megjelenítése

Ausztrália

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

3

5

4

4X200M Gyors Váltó (Férfi)
Aaron Younger
Alexander Graham
Amie Thompson
Amy Ridge
Anabelle Smith
Andrew Ford
Anthony Hrysanthos
Ariarne Titmus
Ausztrál 4X200M Gyors Váltó (Férfi)
Brianna Throssell
Brittany Elmslie
Bronte Campbell
Bronte Halligan
Cameron Mcevoy
Chelsea Gubecka
Clyde Lewis
Daniel Cave
Danielle Kettlewell
David Mckeon
David Morgan
Declan Stacey
Domonic Bedgood
Edward Slade
Emily Rogers
Emily Seebohm
Emma Mckeon
Erica Li
Esther Qin
George Ford
Grant Irvine
Hannah Buckling
Hannah Cross
Helena Merten
Holly Barratt
Iso Bishop
Jack Alan Mcloughlin
Jack Alan Mcloughlin
Jack Brazier
Jack Cartwright
James Connor
James Fannon
James Roberts
Jane Fruzynski
Jarrod Gilchrist
Jessica Leigh Hansen
Jessica Zimmerman
Joe Kayes
Joshua Beaver
Kareena Lee
Kaylee Rochelle Mckeown
Kazia Zenke
Keesja Gofers
Kevin Chavez
Kiah Melverton
Kiera Gazzard
Kirsten Kinash
Kotuku Ngawati
Lachlan Edwards
Lachlan Hollis
Lea Yanitsas
Leah Neale
Lena Mihailovic
Lilian Hedges
Louis Townsend
Mack Horton
Maddison Keeney
Madeleine Steere
Madison Wilson
Matthew Carter
Matthew Wilson
Melissa Wu
Mitchell Larkin
Morgan Baxter
Nathan Power
Nicholas Brooks
Nikita Pablo
Rachel Presser
Rhiannan Iffland
Rowie Webster
Shayna Jack
Sue-Ann Lim
Taneka Kovchenko
Taylor Mckeown
Timothy Francis Putt
Zac Incerti
Zoe Arancini
Csapatok
Ausztrália - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Ausztrália - női 3m szinkron műugrás
Ausztrália - női 10m szinkron toronyugrás
Ausztrál műugró vegyespáros
Ausztrália - férfi 3m szinkron műugrás
Ausztrália - férfi 10m szinkron toronyugrás
Ausztrál nyíltvízi úszócsapat
Ausztrália - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Ausztrália - szinkronúszás technikai csapat
Ausztrál férfi vízilabda-válogatott
Ausztrál női vízilabda-válogatott
Ausztrál 4x200m gyors váltó (férfi)
Ausztrál 4x100 méteres vegyes vegyesváltó
Ausztrál 4x200m gyors váltó (férfi)
Ausztrál 4x100 m gyorsváltó
Ausztrál női 4x200 méteres gyorsváltó
Ausztrál 4x100m gyors váltó (vegyes)
Ausztrál női 4x100-as gyors váltó
Ausztrál 4x100m vegyes váltó (női)
Több megjelenítése

Ausztria

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Anna-Maria Alexandri
Caroline Pilhatsch
Christopher Rothbauer
Constantin Blaha
David Brandl
Eirini Alexandri
Felix Aubock
Lisa Zaiser
Patrick Staber
Vasiliki Alexandri
Csapatok
Ausztria - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Ausztria - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Azerbajdzsán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Anna Jaeger
Boris Kirillov
Maksym Shemberev
Több megjelenítése

Bahama-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Matthew Lowe
N'nhyn Mhlln G Fernander
Több megjelenítése

Banglades

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Juwel Ahmmed
Mahfuza Khatun
Mohammad Mahfizur Rahman
Több megjelenítése

Barbados

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alex Sobers
Christopher Courtis
Hannah Gill
Lani Rose Cabrera
Több megjelenítése

Belgium

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Kimberley Buys
Logan Vanhuys
Louis Croenen
Pieter Timmers
Több megjelenítése

Benin

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ablam Awoussou
Jefferson Kpanou
Nafissath Radji
Több megjelenítése

Bolívia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Jose Quintanilla
Karen Torrez
Maria Jose Ribera
Rodrigo Caballero
Santiago Cavanagh
Zedheir Torrez
Több megjelenítése

Bosznia-Hercegovina

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Adi Mesetovic
Amina Kajtaz
Emina Pasukan
Kosta Vrkes
Lamija Medosevic
Mihajlo Ceprkalo
Nejla Karic
Nikola Bjelajac
Tina Tadic
Több megjelenítése

Botswana

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Adrian Robinson
Bonita Imsirovic
David Van Der Colff
Naomi Ruele
Több megjelenítése

Brazília

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

2

4

2

Allan Do Carmo
Ana Alice Amaral
Ana Marcela Cunha
Anderson Cruz
Bernardo Rocha
Betina Lorscheitter
Brandonn Almeida
Bruno Fratus
Cesar Cielo
Diana Abla
Etiene Medeiros
Felipe Lima
Fernando Ponte
Gabriel Santos
Gabriela Mantellato
Giovana Stephan
Giovanna Pedroso
Guilherme Almeida
Guilherme Costa
Guilherme Guido
Gustavo Coutinho
Gustavo Guimaraes
Heitor Carrulo
Henrique Martins
Ian Matos
Ingrid Oliveira
Isaac Souza Filho
Jacqueline Valente
Joanna Maranhão
João Gomes Junior
Julia Souza
Kemily Leão
Leonardo De Deus
Leonardo Silva
Letícia Belório
Luana Lira
Luis Ricardo Silva
Luisa Borges
Manuella Lyrio
Marcelo Chierighini
Maria Coutinho
Maria Eduarda Miccuci
Mariana Duarte
Marina Zablith
Mateus Stellet
Melani Dias
Murilo Galves Marques
Mylla Bruzzo
Mylla Pereira
Nicholas Santos
Pedro Stellet
Raquel Sá
Renan Souza
Ricardo Guimaraes
Roberto Freitas
Samantha Ferreira
Slobodan Soro
Tammy Takagi
Thiago Simon
Victor Colonese
Victoria Chamorro
Viviane Bahia
Viviane Jungblut
Csapatok
Brazil műugró vegyespáros
Brazília - női 10m szinkron toronyugrás
Brazília - női 3m szinkron műugrás
Brazil nyíltvízi úszócsapat
Brazília - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Brazília - szinkronúszás technikai vegyes
Brazília - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Brazília - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Brazil női vízilabda-válogatott
Brazil férfi vízilabda-válogatott
Brazil 4x100 m gyorsváltó
Brazil 4x100m vegyes váltó (férfi)
Több megjelenítése

Brit Virgin-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Elinah Phillip
Több megjelenítése

Brunei

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Christian Nikles
Farhan Saleh Faraj Sultan Farhan
Muis Ahmad
Ritaj Amin
Több megjelenítése

Bulgária

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Aleksandar Nikolov
Antani Ivanov
Daniela Bozadzhieva
Gabriela Georgieva
Hristina Damyanova
Lachezar Shumkov
Todor Spasov
Ventsislav Aydarski
Csapatok
Bulgária - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Bulgária - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Burkina Faso

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Angelika Ouedraogo
Roland Zouetaba
Tindwende Sawadogo
Több megjelenítése

Burundi

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Belly-Cresus Ganira
Billy-Scott Irakoze
Lena Irankunda
Több megjelenítése

Chile

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Bianca Consigliere
Diego Carquin
Donato Neglia
Felipe Tapia Salinas
Isidora Letelier
Kristel Kobrich
Mahina Nicole Valdivia Dannenberg
Oliver Elliot
Csapatok
Chile - férfi 3m szinkron műugrás
Chile - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Több megjelenítése

Ciprus

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alexandra Schegoleva
Constantinos Hadjittooulis
Kalia Antoniou
Thomas Tsiopanis
Több megjelenítése

Comore-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Athoumane Athoumane
Chaoili Aonzoudine
Mohamed Andhumdine Nazlati
Több megjelenítése

Cook-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Temaruata Strickland
Wesley Tikiariki Roberts
Több megjelenítése

Costa Rica

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ambar Garcia
Andrea Maroto
Arnoldo Herrera
Bianca Benavides
Bryan Alvarez
Cristofer Lanuza
Elda Moreira
Fiorella Calvo
Helena Moreno
Mariana Solis
Mary Laura Meza
N Hara Calvo
Natalia Jenkins
Raquel Duran
Valera Condega
Valeria Lizano
Csapatok
Costa Rica - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Costa Rica - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Costa Rica - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Costa Rica - szinkronúszás technikai csapat
Több megjelenítése

Csehország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

1

0

Alena Benesova
Alena Benesova
Alzbeta Dufkova
Aneta Mrazkova
Anna Kolarova
Barbora Seemanova
Barbora Zavadova
Jan Micka
Jan Sefl
Lenka Sterbova
Lucie Svecena
Martina Elhenicka
Martina Moravcikova
Matej Kozubek
Michal Navratil
Pavel Janecek
Petr Bartunek
Petra Chocova
Roman Dmytrijev
Sabina Langerova
Simona Baumtrova
Sona Bernardova
Tomas Franta
Tomas Havranek
Vit Ingeduld
Csapatok
Cseh nyíltvízi úszócsapat
Csehország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Csehország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Curacao

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Chade Nersicio
Rainier Rafaela
Serginni Marten
Több megjelenítése

Dánia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

1

Anders Lie Nielsen
Anina Lund
Anton Ipsen
Daniel Skaaning
Emilie Beckmann
Maj Howardsen
Marcus Kroyer
Maria Grandt
Marina Heller Hansen
Pernille Blume
Rikke Pedersen
Sarah Bro
Sebastian Ovesen
Signe Bro
Viktor B Bromer
Csapatok
Dán női 4x200 méteres gyorsváltó
Dánia női 4x100-as gyors váltó
Több megjelenítése

Dél-afrikai Köztársaság

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

1

0

1

Amber Penney
Amica Hallendorff
Amy Keevy
Ayrton Sweeney
Bradley Tandy
Brent Szurdoki
Cameron Van Der Burgh
Carly Joy Wessels
Ceri Bezuidenhout
Chad Ho
Chad Le Clos
Christopher Brown
Clayton Jimmie
Danie Marais
Dean Whyte
Devon Card
Douglas Erasmus
Emma Chelius
Emma Manners-Wood
Erin Gallagher
Etienne Le Roux
Faith Adonis
Giulia Torino
Ignardus Badenhorst
Jaimee Gundry
Jon Marc De Carvalho
Julia Vincent
Julian Lewis
Kate Beavon
Kaylene Corbett
Kelsey White
Kieren Paley
Laura Strugnell
Lauren Nixon
Lisa Wimmer
Lodewyk Rabie
Marcelle Manson
Martin Binedell
Matthew Meyer
Megan Schooling
Micaela Bouter
Michelle Weber
Myles Brown
Nicholas Rodda
Nico Manoussakis
Nicola Barrett
Nicolas-Jon Molyneux
Nicole Gillis
Nina Smith
Phindy Makhaye
Pierre Le Roux
Rebecca Thomas
Roarke Olver
Robyn Kinghorn
Samantha Caitlin Randle
Sasha-Lee Nordengen-Corris
Shelley Kristy Faulmann
Sonal Reddi
Tayla-Jade Van Huyssteen
Themba Mthembu
Zandre Smit
Zane Waddell
Csapatok
Dél-Afrika - női 3m szinkron műugrás
Dél-afrikai nyíltvízi úszócsapat
Dél-Afrika - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Dél-Afrika - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Dél-Afrika - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Dél-afrikai női vízilabda-válogatott
Dél-afrikai férfi vízilabda-válogatott
Több megjelenítése

Dél-Korea (Koreai Köztársaság)

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Dasol Im
Easop Lee
Eunbi Cho
Hanbyeol Park
Haram Woo
Hyounji Yu
Jaegu Joo
Jaehoon Yang
Jaeyoun Kim
Ji Wan Uhm
Jung Min Choi
Jungdoo Yang
Moonkee Kim
Nami Kim
Nayun Moon
Riyoung Lee
Sehyeon An
Seoyeon Baek
Seoyeong Kim
Suji Kim
Sujin Park
Suyeon Back
Taehwan Park
Yeongnam Kim
Yerin Park
Youngjun Won
Csapatok
Dél-Korea - női 3m szinkron műugrás
Dél-Korea - férfi 3m szinkron műugrás
Dél-Korea - női 10m szinkron toronyugrás
Dél-Korea - férfi 10m szinkron toronyugrás
Dél-Korea - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Több megjelenítése

Dominikai Köztársaság

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Arianna Sanna
Christian Sperandio Sanchez
Frandiel Gomez
Marc Rojas
Vanessa Rivas Clark
Több megjelenítése

Dzsibuti

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ahmed Bourhan Alwan
Houssein Gaber Ibrahim
Safia Houssein Barkat
Több megjelenítése

Ecuador

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

1

0

David Castro
David Farinango
Ivan Enderica Ochoa
Nataly Caldas Calle
Patricia Guerrero
Samantha Arevalo
Santiago Enderica
Tomas Peribonio Avila
Csapatok
Ecuadori nyíltvízi úszócsapat
Több megjelenítése

Egyesült Arab Emírségek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Yaaqoub Alsaadi
Több megjelenítése

Egyesült Királyság

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

5

3

3

Abbie Wood
Adam Peaty
Alice Dearing
Alys Margaret Thomas
Benjamin Proud
Blake Aldridge
Caleb Hughes
Calum Jarvis
Charlotte Bridey Atkinson
Chris Mears
Chris Walker-Hebborn
Daniel Goodfellow
Daniel Jervis
Danielle Huskisson
Duncan Scott
Egyesült Királyság 4X200M Gyors Váltó (Férfi)
Freya Ann Alexandra Anderson
Gary Hunt
Georgia Davies
Grace Reid
Hannah Miley
Holly Hibbott
Isabelle Thorpe
Jack Burnell
Jack Laugher
James Guy
James Heatly
James Wilby
Jocelyn Kate Ulyett
Kate Shortman
Katherine Torrance
Kathleen Dawson
Lois Toulson
Luke Greenbank
Mark Szaranek
Matthew Lee
Max Litchfield
Molly Renshaw
Nicholas Grainger
Owen Weymouth
Robyn Birch
Rosie Rudin
Ross Haslam
Ross Murdoch
Sarah Vasey
Siobhan O'connor
Stephen Milne
Thomas Daley
Timothy Shuttleworth
Tobias Patrick Robinson
Tonia Couch
Csapatok
Egyesült Királyság - női 3m szinkron műugrás
Egyesült Királyság - férfi 3m szinkron műugrás
Egyesült Királyság - női 10m szinkron toronyugrás
Egyesült Királyság - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Egyesült Királyság - férfi 10m szinkron toronyugrás
Brit műugró vegyespáros
Egyesült Királyság - 3m/10m csapat
Brit nyíltvízi úszócsapat
Egyesült Királyság - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Brit 4x100 méteres vegyes vegyesváltó
Angol 4x200m gyors váltó (férfi)
Angol 4x100m vegyes váltó (férfi)
Egyesült Királyság 4x100m vegyes váltó (női)
Több megjelenítése

Egyiptom

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

1

Adel Ragab Ibrahim Mohamed Ragab
Ahmed Akaram Mohamed Akaram
Ahmed Hamdy Salem Hamdy
Ali Ahmed Mahmoud Ali Khalafalla
Ammar Khaled Abdelhamid Hassan
Aya Helmy
Dana Khaled Abdelmoneim Akl
Dara Tamer Mahmoud Tamer
Farah Mahmoud Tharwat Mahmoud Elmehilmy
Farida Hisham Ahmed Osman
Farida Radwan
Habiba Kamal Ashraf
Hania Mohamed Hany Abdelhamid Moro
Heba Elkhouly
Leila Mohamed Abdelfattah Mohamed Abdelfattah
Lila Mohsen
Maha Khaled Eissa Eissa
Maha Mohamed Abdelsalam
Marwa Osman
Marwan Ahmed Aly Morsy Elamrawy
Marwan Ahmed Aly Morsy Elamrawy
Marwan Elkamash
Mohab Ishak Ahmed Mohymen
Mohamed Khaled Mohamed Hussein
Mohamed Samy
Nada Nabil Mohamed Elsayed
Nehal Nabil Mohamed Elsayed Saafan
Nour Shamala
Omar Eissa
Reem Mohamed Hussein Elsayed Kaseem
Samia Mohamed Hagrass
Sandy Atef
Youssef Abdalla
Youssef Amr Ezzat Sayed Ahmed Ezzat
Youssef Elkamash
Youssef Hossameldeen Khalil Hossameldeen
Csapatok
Egyiptom - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Egyiptom - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Egyiptom - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Egyiptom - szinkronúszás technikai csapat
Több megjelenítése

Elefántcsontpart

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Kokoe Vanessa Ahyee
Talita Te Flan
Tano Pierre Claver Atta
Thibaut Danho
Több megjelenítése

Észak-Korea (Koreai NDK)

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

1

1

Hae Yon Min
Hye Song Mun
Hyon Ju Ri
Hyon Ok Jang
Il Myong Hyon
Il Sim Ri
Kuk Hyang Kim
Mi Rae Kim
Mi Song Pak
Myong Gyong Jang
Na Ri Jong
Sol Ri
Su Rim Ko
Un Hyang Kim
Ye Gyong Cha
Yu Jong Yun
Yu Na Ju
Csapatok
Észak-Korea - férfi 10m szinkron toronyugrás
Észak-Korea - 3m/10m csapat
Észak-Korea - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Észak-Korea - női 10m szinkron toronyugrás
Észak-Korea - szinkronúszás szabad kombináció
Észak-Korea - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Észak-Korea - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Észak-Korea - szinkronúszás technikai csapat
Észak-Korea - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Észak-Korea - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Több megjelenítése

Északi-Mariana-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Christian Villacrusis
David Roberto
Jin Ju Thompson
Victoria Chentsova
Több megjelenítése

Észtország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Daniel Zaitsev
Filipp Provorkov
Frank Johan Ojarand
Kregor Zirk
Maria Romanjuk
Merle Liivand
Ralf Tribuntsov
Sigrid Sepp
Több megjelenítése

Fehéroroszország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

2

Alena Khamulkina
Aliaksandra Bichun
Aliaksandra Herasimenia
Anastasiya Navasiolava
Anastasiya Tarakhovich
Anton Latkin
Artsiom Barouski
Artsiom Machekin
Hanna Shulhina
Ilya Shymanovich
Iryna Limanouskaya
Mikita Tkachou
Mikita Tsmyh
Nastassia Shkuleva
Pavel Sankovich
Vadim Kaptur
Valeryia Valasach
Vasilina Khandoshka
Veronika Yesipovich
Viktar Krasochka
Viktar Maslouski
Viktar Staselovich
Volha Taleiko
Yahor Dodaleu
Yana Nestsiarava
Yauhen Tsurkin
Yauheni Karaliou
Yuliya Khitraya
Csapatok
Fehéroroszország - férfi 3m szinkron műugrás
Fehéroroszország - 3m/10m csapat
Fehéroroszország - férfi 10m szinkron toronyugrás
Fehéroroszország - szinkronúszás szabad kombináció
Fehéroroszország - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Fehéroroszország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Fehéroroszország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Fehéroroszország - szinkronúszás technikai csapat
Fehérorosz 4x100m vegyes váltó (férfi)
Több megjelenítése

Felfüggesztett tagszövetség

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Khaled Alhouti
Rashed Altarmoom
Több megjelenítése

Feröer

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Oli Mortensen
Roland Toftum
Sara Nysted
Signhild Joensen
Több megjelenítése

Fidzsi-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Cheyenne Rova
Epeli Herbert Jordan Rabua
Matelita Buadromo
Több megjelenítése

Finnország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ari-Pekka Liukkonen
Jenna Laukkanen
Jouni Kallunki
Juho Junttila
Kaisla Kollanus
Lotta Nevalainen
Matias Koski
Matti Mattsson
Mimosa Jallow
Riku Poytakivi
Roosa Kanerva
Veera Kivirinta
Több megjelenítése

Franciaország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

6

1

2

Adeline Sacre
Alexandre Camarasa
Anna Santamans
Audrey Daule
Aurelie Battu
Aurelie Muller
Aurore Sacre
Axel Reymond
Benjamin Auffret
Beryl Gastaldello
Camille Lacourt
Charles Bernard Michel Canonne
Charlotte Bonnet
Charlotte Tremble
Clementine Valverde
Cyrille Oumedjkane
David Aubry
Estel-Anais Hubaud
Estelle Millot
Eve Planeix
Geoffroy Mathieu
Geraldine Mahieu
Hugo Florian Fontani
Igor Kovacevic
Iphinoe Davvetas
Jeremy Stravius
Lara Grangeon
Laura Auge
Laura Marino
Laura Tremble
Lea Bachelier
Logan Fontaine
Logan Piot
Lois Szymczak
Lorene Derenty
Lou Louise Counil
Louise Guillet
Manon Disbeaux
Manuel Laversanne
Marc-Antoine Olivier
Marie Annequin
Marie Barbieux
Mathieu Rene Peisson
Mathilde Cini
Mathilde Vigneres
Matthieu Rosset
Maureen Jenkins
Mehdi Marzouki
Mehdy Metella
Melanie Henique
Michal Izdinsky
Natalia Dorofeev
Oceane Maryse Jeannie Cassignol
Remi Garsau
Remi Saudadier
Solene Lusseau
Thibaut Simon
Ugo Jerome Francois Marc Crousillat
Yaelle Deschampt
Csapatok
Franiaország - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Franciaország - 3m/10m csapat
Francia nyíltvízi úszócsapat
Franciaország - szinkronúszás szabad kombináció
Franciaország - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Franciaország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Franciaország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Francia női vízilabda-válogatott
Francia férfi vízilabda-válogatott
Több megjelenítése

Fülöp-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Allyssa Marey Salvador
James Deiparine
Jasmine Alkhaldi
Jemimah Nissi Tiambeng
Jessie Khing Lacuna
Nicole Justine Marie Oliva
Ruth Desiree Abiera
Csapatok
Fülöp-szigetek - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Fülöp-szigetek - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Gabon

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Mael Ambonguilat
Több megjelenítése

Gambia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Jegan Y Jobe
Momodou Saine
Több megjelenítése

Ghána

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Abeku Jackson
Kwesi Abbiw Jackson
Laila Werburi Zangwio
Maayaa Abigediwer Ayawere
Több megjelenítése

Görögország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alexandra Asimaki
Alexandros Gounas
Alkisti Avramidou
Andreas Vazaios
Angelos Vlachopoulos
Anna Maria Taxopoulou
Anna Ntountounaki
Apostolos Christou
Asterios Daldogiannis
Athanasia Tsola
Christina Kotsia
Christina Tsoukala
Christodoulos Kolomvos
Christos Katrantzis
Chrysoula Diamantopoulou
Dimitrios Dimitriou
Dimitrios Negris
Eleftheria Plevritou
Eleni Kouvdou
Eleni Xenaki
Emmanouil Zerdevas
Evangelia Papazoglou
Evangelia Platanioti
Evangelos Ioannis Delakas
Georgios Arniakos
Georgios Dervisis
Georgios Fragkoudakis
Giana Gkeorgkieva
Ifigeneia Dipla
Ilektra Varvara Lebl
Ioanna Chydirioti
Ioannis Fountoulis
Ioannis Karpouzlis
Kalliopi Araouzou
Konstantinos Flegkas
Konstantinos Genidounias
Konstantinos Mourikis
Kristian Gkolomeev
Kyriakos Pontikeas
Margarita Plevritou
Maria Eleni Armaou
Marios Kapotsis
Nikoleta Eleftheriadou
Odyssefs Meladinis
Olga Kourgiantaki
Romanos Iasonas Alyfantis
Sofia Evangelia Malkogeorgou
Sofia Sarantidi
Stefanos Dimitriadis
Stylianos Argyropoulos Kanakakis
Theodora Drakou
Triantafyllia Manolioudaki
Valentina Farantouri
Vasileios Gkortsilas
Vasiliki Diamantopoulou
Vasiliki Kofidi
Csapatok
Görögország - szinkronúszás szabad kombináció
Görögország - szinkronúszás technikai vegyes
Görögország - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Görögország - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Görögország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Görögország - szinkronúszás technikai csapat
Görögország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Görög női vízilabda-válogatt
Görög férfi vízilabda-válogatott
Több megjelenítése

Grenada

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Corey Ollivierre
Kerry Ollivierre
Oreoluwa Cherebin
Több megjelenítése

Grúzia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Giorgi Biganishvili
Irakli Revishvili
Meri Mumladze
Rusudan Goginashvili
Sandro Melikidze
Tornike Onikashvili
Csapatok
Grúzia - férfi 3m szinkron műugrás
Több megjelenítése

Guam

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Amanda Joy Poppe
Jagger Stephens
Mineri Kurotori Gomez
Tanner Poppe
Több megjelenítése

Guatemala

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alicia Mancilla
Cindy Toscano
Emilio Avila
Gabriela Santis
Kevin Avila
Luis Carlos Martinez
Több megjelenítése

Guinea

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alpha Oumar Diallo
Fatoumata Conde
Oumar Kaba
Több megjelenítése

Guyana

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Hannibal David Gaskin
Jamila Sanmoogan
Joseph Denobrega
Több megjelenítése

Haiti

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Britheny Joassaint
Naomy Hope Grand-Pierre
Papy Dossous
Több megjelenítése

Hollandia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

1

4

1

Amarens Genee
Arno Kamminga
Ben Schwietert
Bregje De Brouwer
Céline Van Duijn
Dagmar Genee
Daphne Wils
Debby Willemsz
Esmee Vermeulen
Femke Heemskerk
Ferry Weertman
Ilse Koolhaas
Inge Jansen
Jesse Puts
Joey Van Etten
Joey Van Etten
Kim Busch
Kira Toussaint
Kitty Lynn Joustra
Kyle Stolk
Laura Aarts
Lieke Klaassen
Maaike De Waard
Maarten Brzoskowski
Marcel Schouten
Marjolein Delno
Mathys Goosen
Maud Megens
Maud Van Der Meer
Merloes Nijhuis
Nomi Stomphorst
Noortje De Brouwer
Ranomi Kromowidojo
Robin Neumann
Sabrina Van Der Sloot
Sharon Van Rouwendaal
Stan Pijnenburg
Tamara Van Vliet
Vivian Sevenich
Yasemin Smit
Csapatok
Hollandia - női 10m szinkron toronyugrás
Duijn - Van Etten holland műugrócsapat
Hollandia - 3m/10m csapat
Janse - Van Duijn holland szinkron toronyugró páros
Hollandia - női 3m szinkron műugrás
Will - Jansen holland 3 méteres szinkronugró páros
Rouwendaal - Schouten holland vegyes nyíltvízi úszócsapat
Hollandia - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Hollandia - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Holland szinkronúszópáros
Holland női vízilabda-válogatott
Holland 4x100m gyors váltó (vegyes)
Holland női 4x200 méteres gyorsváltó
Holland női 4x100-as gyors váltó
Holland 4x200m gyors váltó (férfi)
Több megjelenítése

Honduras

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

George Jabbour
Julio Horrego
Karen Vilorio
Sara Pastrana
Több megjelenítése

Hongkong

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Chin Ting Keith Sin
Christie Chi Kiu Poon
Hang Yu Sze
Haruka Kawazoe
Hoi Man Lok
Kin Lok Chan
Kin Tat Kent Cheung
Nam Wai Ho
Siobhan Haughey
Toto Kwan To Wong
Tsz Fung Tse
Tsz Yin Nip
Yin Yan Claudia Lau
Csapatok
Hongkongi nyíltvízi úszócsapat
Hongkong - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Hongkong - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Horvátország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

1

0

0

Andelo Setka
Andro Buslje
Ante Vukicevic
Antica Tonka Nekic
Anton Louie Loncar
Antonia Milkovic
Doris Beros
Iva Strukan
Ivan Buljubasic
Ivan Krapic
Ivan Marcelic
Javier Garcia Gadea
Juraj Melša
Lara Cibenecki
Loren Fatovic
Luka Loncar
Magdalena Radovcic
Marcela Maric
Marko Bijac
Marko Macan
Maro Jokovic
Mislav Sever
Nikola Obrovac
Paula Popovic
Sandro Sukno
Sara Juric
Tea Mustac
Csapatok
Horvátország - szinkronúszás technikai csapat
Horvát férfi vízilabda-válogatott
Több megjelenítése

India

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Damini Gowda
Madhu Prathapan Nair Sudha Devi
Nikitha Setru Venugopal
Omkumar Tokalkandiga Hemkumar
Sajan Prakash Prakash
Sayani Ghosh
Több megjelenítése

Indonézia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Adityo Restu Putra
Aflah Fadlan Prawira
Aldinsyah Putra Rafi
Amara Cinthia Gebby
Anandia Treciel Vanessae Evato
Andriyan Andriyan
Anisa Feritrianti
Azzahra Permatahani
Claudia Suyanto
Della Dinarsari Harimurti
Glenn Victor Sutanto
I Gede Siman Sudartawa
Iin Rahmadhania
Indra Gunawan
Linadini Yasmin
Naima Syeeda Sharita
Nurfa Nurul Utami
Pratiwi Adhiati Kusumawardani
Raina Saumi Grahana Ramdhani
Ressa Kania Dewi
Tri Anggoro Priambodo
Triady Fauzi Sidiq
Visky Sekar Floreta Pribadi
Csapatok
Indonézia - férfi 10m szinkron toronyugrás
Indonézia - női 3m szinkron műugrás
Indonézia - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Indonézia - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Indonézia - szinkronúszás technikai csapat
Több megjelenítése

Irak

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Abdullah Ahmad Naji Al-Doori
Bakr Salam Ali Al-Dulaimi
Honia Qaraman Ibrahim
Több megjelenítése

Irán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Jamal Chavoshifar
Mehdi Ansari
Több megjelenítése

Izland

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Bryndis Hansen
Eyglo Osk Gustafsdottir
Hrafnhildur Luthersdottir
Ingibjorg Jonsdottir
Több megjelenítése

Izrael

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Amit Ivry
Anastasia Furman
Andrea Murez
Chaya Simone Zabludoff
Daniel Namir
Denis Loktev
Eden Blecher
Eden Girloanta
Elina Chalemsky
Emili Green
Etay Grevich
Gal Litman
Guy Barnea
Idan Mordel
Inna Yoffe
Jonatan Josef Kopelev
Keren Michaela Siebner
Liran Konovalov
Marc Hinawi
Marcus John Schlesinger
Matan Roditi
Meiron Amir Cheruti
Natali Cutic
Shahar Resman
Shai Toledano
Shelly Bobritsky
Tali Ostrovsky
Tomer Frankel
Yael Polka
Yakov Yan Toumarkin Zhuravlev
Yuval Safre
Zohar Shikler
Csapatok
Izraeli nyíltvízi úszócsapat
Izrael - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Izrael - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Izrael - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Izrael - szinkronúszás technikai csapat
Több megjelenítése

Írország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Brendan Hyland
Conor Ferguson
Jordan Sloan
Mona Lucille Mcsharry
Nicholas Quinn
Oliver Dingley
Shane Ryan
Több megjelenítése

Jamaica

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Justin Plaschka
Keanan Michael Dols
Kelsie Leigh Campbell
Michael James Gunning
Nico Campbell
Yona Knight-Wisdom
Több megjelenítése

Japán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

4

5

Aiko Hayashi
Akari Inaba
Asuka Tasaki
Atsushi Abe
Atsushi Arai
Atsuto Iida
Aya Takano
Chiaki Sakanoue
Chihiro Igarashi
Daiya Seto
Hiroko Makino
Ippei Watanabe
Juka Fukumura
Junya Koga
Kana Hosoya
Kanami Nakamaki
Kano Omata
Katsuhiro Matsumoto
Katsumi Nakamura
Katsuyuki Tanamura
Kazuki Murakami
Kei Marumo
Keigo Okawa
Kenta Araki
Kohei Inaba
Kosuke Hagino
Kotori Suzuki
Mai Nakamura
Maiko Yamazaki
Marina Tokumoto
Masato Sakai
Matsuri Arai
Minami Itahashi
Minami Kono
Minami Niikura
Minami Shioya
Minori Yamamoto
Misaki Noro
Mitsuaki Shiga
Mitsuru Takata
Miyuu Aoki
Naito Ehara
Nana Sasaki
Reona Aoki
Rikako Ikee
Runa Imai
Ryosuke Irie
Sakiko Akutsu
Sakiko Shimizu
Satomi Suzuki
Seiya Adachi
Shino Magariyama
Shinri Shioura
Sho Sakai
Shuma Kawamoto
Suzuka Hasegawa
Taiki Nonaka
Takuma Yoshida
Tomomi Aoki
Tomoyoshi Fukushima
Tsubasa Amai
Yasuhiro Koseki
Yasunari Hirai
Yohsuke Miyamoto
Yui Ohashi
Yui Yamane
Yuki Kobori
Yuki Niizawa
Yukiko Inui
Yukimi Moriyama
Yumi Adachi
Yumi Arima
Yumi Kida
Yuri Kazama
Yuriko Osawa
Yusuke Shimizu
Csapatok
Japán - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Japán - női 10m szinkron toronyugrás
Japán nyíltvízi úszócsapat
Japán - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Japán - szinkronúszás szabad kombináció
Japán - szinkronúszás technikai vegyes
Japán - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Japán - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Japán - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Japán - szinkronúszás technikai csapat
Japán férfi vízilabda-válogatott
Japán női vízilabda-válogatott
Japán 4x200m gyors váltó (férfi)
Japán 4x100m gyors váltó (vegyes)
Japán 4x100 m gyorsváltó
Japán női 4x200 méteres gyorsváltó
Úszás / Japán 4X100
Japán 4x100m vegyes váltó (férfi)
Több megjelenítése

Jemen

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ebrahim Esam Mohammed Mohammed Al-Maleki
Mokhtar Al-Yamani
Nooran Ahmed Ali Ba Matraf
Több megjelenítése

Jordánia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Amro Al-Wir
Dara Al-Bakry
Khader Baqlah
Lara Aklouk
Mohammed Bedour
Talita Baqlah
Több megjelenítése

Kajmán-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Lauren Hew
Több megjelenítése

Kambodzsa

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Pirort Cheng
Thol Thoeun
Vitiny Hemthon
Több megjelenítése

Kanada

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

1

1

6

Andree-Anne Cote
Aria Soleimanipak
Ashley Mcgregor
Axelle Crevier
Breanne Emma Joan Siwicki
Caeli Mckay
Carson Olafson
Chantal Van Landeghem
Christine Robinson
Claudia Holzner
David Lapins
Devon Ross Thumwood
Dusan Radojcic
Elizabeth Savard
Elyse Lemay-Lavoie
Emma Wright
Eric Hedlin
Erika Seltenreich-Hodgson
Ethan Pitman
Francois Imbeau-Dulac
Gabriella Brisson
Gabrielle Boisvert
Gaelan Geddes Patterson
George Torakis
Gwendolyn Mcguire
Hayley Mckelvey
Hilary Caldwell
Isabelle Rampling
Jacqueline Simoneau
Jade Dusablon
Janelle Ball
Javier Acevedo
Jennifer Abel
Jeremie Blanchard
Jeremy Bagshaw
Jessica Gaudreault
Joelle Bekhazi
Josiah Binnema
Kali Wong
Katerine Savard
Kayla Noelle P Sanchez
Kelly Mckee
Kierra Smith
Krystina Alogbo
Kylie Jacqueline Masse
Kyra Christmas
Laurence Vezina
Lysanne Richard
Mackenzie Margaret Carol Padington
Marie-Lou Morin
Markus Thormeyer
Mary-Sophie Harvey
Matt Halajian
Meaghan Benfeito
Melissa Citrini Beaulieu
Michelle Toro
Milan Radenovic
Monika Eggens
Nathan Zsombor-Murray
Nicolas Constantin-Bicari
Oleksandr Loginov
Olivia Anderson
Olivia Chamandy
Pamela Ware
Penny Oleksiak
Philippe Gagne
Philippe Guertin
Rachel Nicol
Rebecca Smith
Rene Robert Prevost
Reuel Mark D'souza
Richard Funk
Richard Weinberger
Robin Randall
Samantha Nealon
Sandrine Mainville
Scott Robinson
Shae Fournier
Stephanie Horner
Sydney Pickrem
Tristan Cote
Vincent Riendeau
Ymane Hage
Yuri Kisil
Csapatok
Kanada - női 3m szinkron műugrás
Kanada - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Kanadai műugró vegyespáros
Kanada - férfi 3m szinkron műugrás
Kanada - női 10m szinkron toronyugrás
Kanadai nyíltvízi úszócsapat
Kanada - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Kanada - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Kanada - szinkronúszás technikai vegyes
Kanada - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Kanada - szinkronúszás technikai csapat
Kanada - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Kanadai női vízilabda-válogatott
Kanadai férfi vízilabda-válogatott
Kanadai 4x100 méteres vegyes vegyesváltó
Úszás / Kanada 4x100 gyorsváltó
Kanadai 4x100m gyors váltó (vegyes)
Kanadai női 4x100-as gyors váltó
Kanadai 4x100m vegyes váltó (női)
Kanadai női 4x200 méteres gyorsváltó
Több megjelenítése

Katar

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Abdalla Mohamed A Aboughazala
Yacob Al-Khulaifi
Több megjelenítése

Kazahsztán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Adil Kaskabay
Adilbek Mussin
Aizhan Akilbayeva
Alexandra Nemich
Alexandra Zharkimbayeva
Alexey Shmider
Alina Matkova
Altay Altayev
Anastassiya Mirshina
Anastassiya Yeremina
Anna Novikova
Anna Turova
Assem Mussarova
Azhar Alibayeva
Bolat Turlykhanov
Daniya Talgatova
Darya Roga
Dmitriy Balandin
Kamila Zakirova
Kenessary Kenenbayev
Kristina Tynybayeva
Lev Cherepanov
Lika Gulyomina
Madikhan Makhmetov
Mikhail Ruday
Murat Shakenov
Nina Rakhimova
Olga Yezdakova
Oxana Saichuk
Ravil Manafov
Renata Konovalenko
Roman Pilipenko
Rustam Ukumanov
Sivilya Raiter
Stanislav Shvedov
Valeriy Shlemov
Vitaliy Khudyakov
Xeniya Romanchuk
Yana Degtyareva
Yekaterina Nemich
Yekaterina Rudenko
Yekaterina Simonova
Yelena Krylova
Yevgeniy Medvedev
Yulian Verdesh
Zamira Myrzabekova
Csapatok
Kazah nyíltvízi úszócsapat
Kazahsztán - szinkronúszás szabad kombináció
Kazahsztán - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Kazahsztán - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Kazahsztán - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Kazah női vízilabda-válogatott
Kazah férfi vízilabda-válogatott
Több megjelenítése

Kelet-Timor

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Imelda Felicyta Ximenes Belo
Több megjelenítése

Kenya

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Emily Muteti
Issa Abdulla Hemed Mohamed
Rebecca Wacui Kamau
Steven Kimani Maina
Több megjelenítése

Kirgizisztán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Daria Talanova
Denis Petrashov
Kirill Vais
Kristina Panasenko
Több megjelenítése

Kína

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

12

12

6

Aisen Chen
Bingjie Li
Bo Qiu
Chao He
Chengxin Yin
Cong Zhang
Danyi Zhang
Dunhan Xiong
Duo Shen
Fang Qu
Feilian Mao
Guangyuan Li
Guannan Niu
Han Wang
Hao Chang
Hao Yang
Haoyu Shi
Hexin Yu
Jiabao An
Jian Yang
Jianfeng Peng
Jiayu Xu
Jie Chen
Jie Lian
Jing Zhang
Jinglin Shi
Jingzhuo Wang
Jiwen Cao
Junjie Lian
Lele Yu
Li Guo
Lijun Zu
Lin Peng
Liuyi Wang
Meichen Sun
Menghui Zhu
Mengni Tang
Min Zhou
Ning Guo
Qian Ren
Qianyi Wang
Qin Haiyang
Qingfeng Wu
Ran Suo
Sanfeng Nong
Shan Lei
Shiwen Ye
Shun Wang
Shuwen Sheng
Shuyi Liu
Sishi Zhang
Siyi Xie
Siyu Yan
Sou Ran
Tianchi Ma
Tingmao Shi
Tingting Jiang
Wenwen Jiang
Xiang Li
Xiang Liu
Xiao Chen
Xiaohan Mei
Xin Xin
Xinjie Ji
Xinping Liang
Xinyu Zhang
Xueer Wang
Yajie Si
Yanan Bi
Yang Shi
Yang Sun
Yanhan Ai
Yani Chang
Yanning Xiao
Yawen Hou
Yaxin Liu
Yejie Chen
Yilin Zhou
Yineng Shen
Ying Lu
Yiwen Chen
Yongqing Lin
Yu Feng
Yuan Cao
Yuanhui Fu
Yue Wu
Yufei Zhang
Yuhan Zhang
Zheng Li
Zhiyong Qian
Zhou Wang
Zhuhao Li
Ziao Qiu
Zibei Yan
Zibin Zhang
Zihan Zhao
Zixuan Liu
Csapatok
Műugrás / Kína - 3m/10m csapat
Kína - női 3m szinkron műugrás
Kína - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Kína - férfi 3m szinkron műugrás
Kína - női 10m szinkron toronyugrás
Kína - férfi 10m szinkron toronyugrás
Kínai műugró vegyespáros
Kína - szinkronúszás szabad kombináció
Kína - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Kína - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Kína - szinkronúszás technikai csapat
Kína - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Kína - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Kínai női vízilabda-válogatott
Kínai 4x100m vegyes váltó (férfi)
Kínai 4x100 méteres vegyes vegyesváltó
Kínai női 4x100-as gyors váltó
Kínai női 4x200 méteres gyorsváltó
Kínai 4x100m vegyes váltó (női)
Több megjelenítése

Kolumbia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alejandro Arias Munoz
Carolina Murillo Urrea
Daniel Restrepo Garcia
Daniela Zapata Correa
David Arias Gonzalez
Diana Isabel Pineda Zuleta
Estefania Alvarez Piedrahita
Isabella Arcila Hurtado
Jessica Camposano Rios
Jonathan Gomez
Jorge Murillo Valdes
Juan Sebastian Reyes Abadia
Kevin Giovany Garcia Alvarez
Marco Gonzalez Guerrero
Miguel Garcia
Monica Arango Estrada
Omar Pinzon Garcia
Orlando Duque
Sebastian Morales Mendoza
Sebastian Villa Castaneda
Victor Ortega Serna
Csapatok
Kolumbiai műugró vegyespáros
Kolumbia - férfi 3m szinkron műugrás
Kolumbia - női 10m szinkron toronyugrás
Kolumbia - férfi 10m szinkron toronyugrás
Kolumbia - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Kolumbia - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Kolumbia - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Több megjelenítése

Koszovó

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Dasar Xhambazi
Flaka Pruthi
Lum Zhaveli
Melisa Zhdrella
Több megjelenítése

Közép-Afrika

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Chloe Sauvourel
Christian Djidagui Nassif
Több megjelenítése

Kuba

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Arisnelvis Cerpa Arisnelvis Cerpa
Arturo Valdes Anido
Carelys Valdes
Carlos Escalona
Carysney Garcia
Hanser Garcia Hernandez
Jeinkler Aguirre Manso
Lazaro Vergara Martin
Luis Emigdio Vega Torres
Melissa Alonso Diaz
Prisis Ruiz
Tuti Garcia Navarro
Yusmandy Paz Gamboa
Csapatok
Kuba - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Kuba - férfi 3m szinkron műugrás
Kuba - női 3m szinkron műugrás
Kuba - férfi 10m szinkron toronyugrás
Kuba - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Kuba - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Laosz

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Santisouk Inthavong
Siri Arun Budcharern
Slava Sihanouvong
Több megjelenítése

Lengyelország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

1

0

Aleksandra Urbanczyk
Alicja Tchorz
Andrzej Rzeszutek
Antoni Ka Uzynski
Dawid Szwedzki
Dominika Sztandera
Filip Wypych
Filip Zaborowski
Jakub Daniel Skierka
Jan Switkowski
Julia Mikolajczak
Justyna Dorota Burska
Kacper Lesiak
Kacper Majchrzak
Kacper Stokowski
Kaja Skrzek
Klaudia Nazieblo
Konrad Czerniak
Kris Kolanus
Krzysztof Pielowski
Marcin Tomasz Stolarski
Mateusz Wysoczynski
Paulina Piechota
Pawe Juraszek
Radoslaw Kawecki
Swietlana Szczepanska
Tomasz Polewka
Wojciech Wojdak
Csapatok
Lengyelország - férfi 3m szinkron műugrás
Lengyelország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Lengyelország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Lengyel 4x200m gyors váltó (férfi)
Több megjelenítése

Lettország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Dana Kolidzeja
Daniils Bobrovs
Gabriela Nikitina
Girts Feldbergs
Kristina Silvia Steina
Nikolajs Maskalenko
Uvis Kalnins
Több megjelenítése

Libanon

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Anthony Barbar
Anthony Souaiby
Gabriella Doueihy
Jennifer Rizkallah
Több megjelenítése

Liechtenstein

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Christoph Meier
Julia Hassler
Lara Mechnig
Marluce Schierscher
Csapatok
Liechtenstein - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Liechtenstein - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Litvánia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Andrius Sidlauskas
Danas Rapsys
Deividas Margevicius
Genevieve Green Angerame
Giedrius Titenis
Gytis Stankevicius
Indre Marija Girdauskaite
Ruta Meilutyte
Simonas Bilis
Tadas Duskinas
Ugne Mazutaityte
Csapatok
Litvánia - női 3m szinkron műugrás
Több megjelenítése

Líbia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Abdulmalik Ben Musa
Adel Elfakir
Több megjelenítése

Luxemburg

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alain Kohl
Julie Meynen
Julien Henx
Laurent Carnol
Monique Olivier
Pit Brandenburger
Raphael Stacchiotti
Több megjelenítése

Macedónia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Anastasia Bogdanovski
Evgenij Pop Acev
Marko Blazhevski
Több megjelenítése

Madagaszkár

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Elodie Marion Razafy
Hanta Valisoa Sarah Raharvel
Heriniavo Michael Rasolonjatovo
Lalanomena Andrianirina
Több megjelenítése

Magyarország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

2

5

2

Antal Dóra
Balog Gábor
Bernek Péter
Bohus Richárd
Bóta Botond
Bujka Barbara
Burián Katalin
Csabai Dóra
Cseh László
Czigány Dóra
Dávid Janka Krisztina
Decker Attila
Decker Ádám
Erdélyi Balázs
Fazekas-Gondos Flóra
Financsek Gábor
Gangl Edina
Gór-Nagy Miklós
Grátz Benjamin
Gurisatti Gréta
Gyurinovics Fanni
Gyurta Dániel
Gyurta Gergely
Hárai Balázs
Holoda Péter
Hosnyánszky Norbert
Hosszú Katinka
Hungler Szabina Mercédesz
Illés Anna
Jakabos Zsuzsanna
Joó Sára
Juhász Adél
Juhász Janka
Kalmár Ákos
Kapás Boglárka
Kasó Orsolya
Kassai Kamilla
Kenderesi Tamás
Kertai Lili
Keszthelyi Rita
Késely Ajna
Kézdi Fanni
Kiss Szofi
Kormos Villő
Kozma Dominik
Ligárt Ábel
Lobanovszkij Maxim
Lukovszky Sarolta
Magyarország 4X200-As Férfi Gyorsváltó
Manhercz Krisztián
Márton Richárd
Mezei Tamás
Milák Kristóf
Molnár Flóra
Nagy Viktor
Németh Nándor
Novoszáth Melinda
Olasz Anna
Papp Márk
Péntek Lili Hajnal
Rasovszky Kristóf
Rényi Luca
Riemer Alexandra Barbara
Schwarcz Anett Dóra
Sebestyén Dalma
Somhegyi Krisztián
Sós Dániel
Sömenek Onon Kata
Székelyi Dániel
Szilágyi Dorottya
Szilágyi Liliána
Sztankovics Anna
Szűcs Gabriella
Takács Krisztián
Takács Orsolya
Telegdy Ádám
Thuróczy Karolina Mylan
Tóth Ildikó
Török Béla
Varga Dénes
Vámos Márton
Verrasztó Dávid
Verrasztó Evelyn
Zalánki Gergő
Csapatok
Magyarország - női 3m szinkron műugrás
Kormos–Gondos 3 méteres szinkronugró páros
Magyar nyíltvízi úszócsapat
Magyarország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Magyarország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Magyarország - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Magyarország - szinkronúszás technikai csapat
Magyar szinkronúszópáros
Magyar szinkronúszócsapat
Magyar férfi vízilabda-válogatott
Magyar női vízilabda-válogatott
Magyar 4x100 m gyorsváltó
Magyar 4x100m vegyes váltó (női)
Magyar 4x100 méteres vegyes vegyesváltó
Magyar 4x100m gyors váltó (vegyes)
Magyar 4x100m vegyes váltó (férfi)
Magyar 4x200m gyors váltó (férfi)
Magyar női 4x200 méteres gyorsváltó
Több megjelenítése

Makaó

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Cheng Han Chau
Cheok Ian Lei
Cheuk Sze Lei
Chi Ian Chan
Chi Yan Tan
Chin Kou
Ka Man Tong
Kam Cheong Leong
Man Hou Chao
Mei Hun Leong
Ni Li
Nok Lam Choi
On Kei Lei
Si Wai Chang
Sin Ieng Au Ieong
Sizhuang Lin
Sut Ian Choi
Sut Kuan Choi
Wai Lam Lo
Wai Shing Lei
Csapatok
Makaó - férfi 3m szinkron műugrás
Makaó - női 3m szinkron műugrás
Makaó - szinkronúszás szabad kombináció
Makaó - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Makaó - szinkronúszás technikai csapat
Több megjelenítése

Malajzia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

1

0

1

Ahmad Amsyar Bin Azman
Hua Wei Gan
Jun Hoong Cheong
Leong Mun Yee
Nur Dhabitah Binti Sabri
Pandelela Pamg
Tze Liang Ooi
Yan Nie Foong
Yan Yee Ng
Yhing Huey Lee
Yiwei Chew
Csapatok
Malajzia - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Műugrás / Malajzia - 3m/10m csapat
Malajzia - férfi 3m szinkron műugrás
Malajzia - női 3m szinkron műugrás
Malajzia - férfi 10m szinkron toronyugrás
Malajzia - női 10m szinkron toronyugrás
Malajzia - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Malajzia - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Malawi

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ammara Pinto
Filipe Miguel Escudeiro Gomes
Tayamika Chang'anamuno
Több megjelenítése

Maldív-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Aminath Shajan
Ismail Muthasim Adnan
Mubal Azzam Ibrahim
Sajina Aishath
Több megjelenítése

Mali

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Fatoumata Konate
Oumar Toure
Sebastien Kouma
Több megjelenítése

Marokkó

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Driss Lahrichi
Hiba Fahsi
Souhail Hamouchane
Több megjelenítése

Marshall-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Annie Hepler
Colleen Furgeson
Phillip Kinono
Több megjelenítése

Mauritius

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Bradley Vincent
Elodie Poo-Cheong
Mathieu Marquet
Több megjelenítése

Málta

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Amy Micallef
Matthew Zammit
Mikhail Umnov
Több megjelenítése

Mexikó

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

2

0

Adan Emidio Zuniga Ornelas
Adriana Jimenez
Alfredo Villla Mejia
Amaya Velazquez Bejarano
Ana Karen Soto Lara
Andres Isaac Villarreal Tudon
Arantxa Chavez Munoz
Arturo Perez Vertti Ferrer
Ayumi Macias
Daniel Ramirez
Dolores Hernandez Monzon
Esther Gonzalez Medina
Fernando Betanzos
Gabriela Agundez Garcia
Jahir Ocampo Marroquin
Jessica Sobrino Mizrah
Joana Betzabe Jimenez Garcia
Jonathan Paredes
Jose Diego Balleza Isaias
Jose Martinez
Julian Sanchez
Karem Achach Ramirez
Kevin Berlin Reyes
Liliana Ibanez Lopez
Luisa Rodriguez Rubio
Madison Fernanda Lopez Gonzalez
Maria Gonzalez Ramirez
Maria Jose Mata Cocco
Martha Ruth Aguilar Ortega
Martha Sandoval
Melany Michelle Hernandez Torres
Miguel Alejandro De Lara Ojeda
Monika Gonzalez Hermosillo Holtz
Montserrat Gutierrez Lavenant
Nuria Lidon Diosdado Garcia
Randal Willars Valdez
Regina Alferez Licea
Ricardo Vargas
Rodrigo Diego Lopez
Rommel Pacheco Marrufo
Samantha Flores Muro
Samantha Jimenez Santos
Sergio Guzman
Teresa Ixchel Alonso Garcia
Viviana Del Angel Peniche
Wendy Yazmin Mayor Cabrera
Csapatok
Mexikó - férfi 3m szinkron műugrás
Műugrás / Mexikó - 3m/10m csapat
Mexikó - női 3m szinkron műugrás
Mexikói műugró vegyespáros
Mexikó - női 10m szinkron toronyugrás
Mexikó - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Mexikó - férfi 10m szinkron toronyugrás
Mexikói nyíltvízi úszócsapat
Mexikó - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Mexikó - szinkronúszás technikai csapat
Mexikó - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Mexikó - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Mexikó - szinkronúszás szabad kombináció
Több megjelenítése

Mikronézia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Dionisio Augustine
Kaleo Kihleng
Kestra Kihleng
Több megjelenítése

Moldova

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alina Bulmag
Evghenii Paponin
Pavel Izbisciuc
Tatiana Salcutan
Több megjelenítése

Monaco

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Claudia Verdino
Theo Chiabaut
Több megjelenítése

Mongólia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Buyantogtokh Boldbaatar
Delgerkhuu Myagmar
Enkhkhuslen Batbayar
Yesui Bayar
Több megjelenítése

Montenegró

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ado Gargovic
Aleksa Ukropina
Aleksandar Radovic
Bojan Banicevic
Bosko Radulovic
Darko Brguljan
Dejan Lazovic
Dragan Draskovic
Drasko Brguljan
Duro Radovic
Jovana Terzic
Maksim Inic
Marko Petkovic
Milos Scepanovic
Nikola Murisic
Sasa Misic
Uros Cuckovic
Csapatok
Montenegrói férfi vízilabda-válogatott
Több megjelenítése

Mozambik

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Denilson Da Costa
Gessica Stagno
Gisela Liliana Cossa
Igor Mogne
Több megjelenítése

Namíbia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Jorn Diekmann
Kiah Borg
Phillip Seidler
Ronan Wantenaar
Xander Skinner
Több megjelenítése

Nepál

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Anubhav Subba
Shuvam Shrestha
Sofia Shah
Tisa Shakya
Több megjelenítése

Németország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

2

1

Aliena Schmidtke
Amelie Ebert
Andreas Waschburger
Angela Alexandra Maurer
Anna Bader
Annalisa Engheben
Celine Rieder
Christian Martin Reichert
Christian Vom Lehn
Christina Wassen
Clemens Andreas Rapp
Damian Matthias Armin Wierling
Daniela Reinhardt
Delia Artus
Elena Wassen
Finnia Wunram
Florian Fandler
Florian Wellbrock
Franziska Hentke
Franziska Moser
Friederike Freyer
Iris Schmidbauer
Jacob Oskar Julius Heidtmann
Leonie Beck
Lisa Graf
Lisa Königsbauer
Lisa-Sofie Rinke
Lou Massenberg
Louisa Stawczynski
Marco Koch
Marcus Herwig
Marek Ulrich
Maria Kurjo
Marius Kusch
Marlene Bojer
Michelle Zimmer
Niklas Stoepel
Patrick Hausding
Philip Marvin Heintz
Pia Sarnes
Poul Zellmann
Rob Frederik Muffels
Ruwen Straub
Sarah Katharina Bosslet
Sascha Klein
Sinja Weychardt
Soren Detlef Meissner
Soren Detlef Meissner
Stephan Feck
Timo Barthel
Tina Punzel
Veronika Sepp
Csapatok
Németország - férfi 3m szinkron műugrás
Németország - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Németország - 3m/10m csapat
Németország - női 3m szinkron műugrás
Német műugró vegyespáros
Németország - férfi 10m szinkron toronyugrás
Németország - női 10m szinkron toronyugrás
Német nyíltvízi úszócsapat
Németország - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Németország - szinkronúszás szabad kombináció
Németország - szinkronúszás technikai csapat
Németország - szinkronúszás technikai vegyes
Németország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Németország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Német 4x100 méteres vegyes vegyesváltó
Több megjelenítése

Nicaragua

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Eisner Ambrosio Barberena Espinoza
Gabriela Hernandez
Miguel Mena
Több megjelenítése

Niger

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alassane Seydou Lancina
Albarchir Mouctar
Roukaya Moussa Mahamane
Több megjelenítése

Nigéria

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Faith Edorodion
Ifeakachuku Nmor
Yellow Naikegy Yeiyah
Több megjelenítése

Norvégia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Henrik Christiansen
Markus Lie
Susann Bjornsen
Több megjelenítése

Olaszország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

4

3

9

Adriano Ruslan Cristofori
Aleksandra Cotti
Alessandro De Rose
Alessandro Miressi
Alessandro Nora
Alessandro Velotto
Alessia Pezone
Alice Mizzau
Andrea Manzi
Arianna Bridi
Arianna Castiglioni
Arianna Garibotti
Beatrice Callegari
Chiara Pellacani
Chiara Tabani
Costanza Di Camillo
Costanza Ferro
Domitilla Picozzi
Domiziana Cavanna
Elena Bertocchi
Elisa Queirolo
Enrica Piccoli
Erika Ferraioli
Fabio Scozzoli
Federica Eugenia Lavi
Federica Pellegrini
Federica Radicchi
Federica Sala
Federico Turrini
Federico Vanelli
Filippo Magnini
Filippo Megli
Francesca Deidda
Francesco Di Fulvio
Gabriele Auber
Gabriele Detti
Gemma Galli
Giacomo Carini
Giorgia Biondani
Giorgio Minisini
Giovanni Tocci
Giulia Emmolo
Giulia Gabbrielleschi
Giulia Gorlero
Goran Volarevic
Gregorio Paltrinieri
Ilaria Bianchi
Ivano Vendrame
Linda Cerruti
Lorenzo Marsaglia
Luca Dotto
Luca Pizzini
Maicol Verzotto
Manila Flamini
Marco Del Lungo
Margherita Panziera
Mariangela Perrupato
Mario Sanzullo
Martina Carraro
Martina Grimaldi
Martina Rita Caramignoli
Matteo Aicardi
Matteo Furlan
Matteo Milli
Matteo Restivo
Mattia Placidi
Michael Alexandre Bodegas
Niccolo Gitto
Nicholas Presciutti
Nicolo Martinenghi
Noemi Batki
Piero Codia
Pietro Figlioli
Rachele Bruni
Roberta Bianconi
Rosaria Aiello
Sara Dario
Silvia Di Pietro
Simona Quadarella
Simone Ruffini
Stefania Pirozzi
Tommaso Rinaldi
Valentino Gallo
Valeria Palmieri
Vincenzo Renzuto Iodice
Viola Musso
Vladimir Barbu
Zeno Bertoli
Csapatok
Olaszország - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Olaszország - női 10m szinkron toronyugrás
Olasz műugró vegyespáros
Olaszország - férfi 10m szinkron toronyugrás
Olaszország - férfi 3m szinkron műugrás
Olaszország - 3m/10m csapat
Olasz nyíltvízi úszócsapat
Olaszország - szinkronúszás szabad kombináció
Olaszország - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Olaszország - szinkronúszás technikai vegyes
Olaszország - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Olaszország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Olaszország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Olaszország - szinkronúszás technikai csapat
Olasz férfi vízilabda-válogatott
Olasz női vízilabda-válogatott
Olasz 4x100 m gyorsváltó
Olasz 4x100 méteres vegyes vegyesváltó
Olasz 4x200m gyors váltó (férfi)
Olasz 4x100m gyors váltó (vegyes)
Olasz 4x100m vegyes váltó (női)
Olasz női 4x200 méteres gyorsváltó
Több megjelenítése

Omán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Abdul Rahman Yahya Mahfoodh Al Kulaibi
Több megjelenítése

Oroszország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

11

6

7

Aleksandr Bondar
Aleksandr Krasnykh
Aleksandr Maltsev
Aleksandr Popkov
Alena Serzhantova
Alexandra Patskevich
Alexey Bugaychuk
Anastasia Bayandina
Anastasia Guzhenkova
Anastasia Simanovich
Anastasia Verkhoglyadova
Anastasiia Arkhipovskaia
Anastasiia Fesikova
Anastasiia Krapivina
Anna Chuinyshena
Anna Karnaukh
Anna Timofeeva
Anton Chupkov
Arina Openysheva
Artem Ashaev
Artem Silchenko
Daniil Merkulov
Daniil Pakhomov
Danila Izotov
Daria Bayandina
Daria K Ustinova
Daria Kulik
Daria Ryzhkova
Darina Valitova
Dmitrii Kholod
Egor Vasilyev
Ekaterina Prokofyeva
Elvina Karimova
Evgenii Drattcev
Evgenii Kuznetsov
Evgeniya Ivanova
Evgeny Rylov
Evgeny Sedov
Grigory Tarasevich
Igor Semashko
Ilia Druzhinin
Ilia Molchanov
Ilia Zakharov
Ilya Khomenko
Iuliia Timoshinina
Ivan Nagaev
Ivan Suchkov
Kirill Abrosimov
Kirill Belyaev
Kirill Prigoda
Kliment Kolesnikov
Kristina Ilinykh
Maria Polyakova
Maria Shurochkina
Mariia Borisova
Mariia Novikova
Maryna Goliadkina
Mikhaela Kalancha
Mikhail Dovgalyuk
Mikhail Vekovishchev
Nadezhda Bazhina
Natalia Ivaneeva
Nikita Dereviankin
Nikita Fedotov
Nikita Korolev
Nikita Lobintsev
Nikita Shleikher
Nikolay Lazarev
Oleg Kostin
Olga Gorbunova
Polina Komar
Roman Shepelev
Rozaliya Nasretdinova
Sergey Bolshakov
Sergey Lisunov
Svetlana Chimrova
Svetlana Kolesnichenko
Tatiana Tolkunova
Valeriia Belova
Valeriia Ermakova
Varvara Subbotina
Veronika Kalinina
Veronika Popova
Veronika Vakhitova
Victor Ivanov
Viktor Minibaev
Viktoriia Andreeva
Vitaly Statsenko
Vlada Chigireva
Vladimir Morozov
Vsevolod Zanko
Yuliya Efimova
Csapatok
Oroszország - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Oroszország - 3m/10m csapat
Oroszország - női 3m szinkron műugrás
Orosz műugró vegyespáros
Oroszország - férfi 3m szinkron műugrás
Oroszország - férfi 10m szinkron toronyugrás
Oroszország - női 10m szinkron toronyugrás
Orosz nyíltvízi úszócsapat
Oroszország - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Oroszország - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Oroszország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Oroszország - szinkronúszás technikai vegyes
Oroszország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Oroszország - szinkronúszás technikai csapat
Orosz férfi vízilabda-válogatott
Orosz női vízilabda-válogatott
Úszás / Orosz 4x100 gyorsváltó
Orosz 4x100 méteres vegyes vegyesváltó
Orosz 4x200m gyors váltó (férfi)
Orosz 4x100m gyors váltó (vegyes)
Orosz női 4x200 méteres gyorsváltó
Orosz 4x100m vegyes váltó (férfi)
Orosz 4x100m vegyes váltó (női)
Több megjelenítése

Örményország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ani Poghosyan
Elen Yesayan
Lev Sargsyan
Vahan Mkhitaryan
Vartan Bayanduryan
Vladimir Harutyunyan
Vladimir Mamikonyan
Csapatok
Örményország - férfi 10m szinkron toronyugrás
Több megjelenítése

Pakisztán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Mishael Aisha Ayub
Muhammad Yahya Khan
Több megjelenítése

Palau

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Noel Keane
Osisang Dibech Chilton
Shawn Dingilus Wallace
Több megjelenítése

Palesztina

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Loiy Juwaihan
Nabeel Hatoum
Salie Alatrash
Több megjelenítése

Panama

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alberto Pinto
Catharine A Cooper Gomez
Edgar Crespo
Gabriela Bello Acosta
Ireyra Guadalupe Tamayo Perinan
Maria Laura Urrutia
Csapatok
Panama - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Panama - szinkronúszás technikai vegyes
Több megjelenítése

Paraguay

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Benjamin Hockin
Charles Hockin Brusquetti
Karen Riveros
Maria Jose Arrua
Matheo Mateos
Matias Lopez
Nicole Rautemberg
Renato Prono
Willian Vallejos
Több megjelenítése

Pápua Új-Guinea

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ashley Seeto
Sam Seghers
Több megjelenítése

Peru

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Azra Avdic
Maria Alejandra Bramont-Arias
Maria Alejandra Bramont-Arias
Mckenna De Bevwer
Több megjelenítése

Portugália

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alexis Santos
Angelica Maria
Barbara Costa
Cheila Vieira
Diana Duraes
Gabriel Lopes
Guilherme Pina
Maria Beatriz Goncalves
Miguel Nascimento
Tamila Holub
Vania Neves
Victoria Kaminskaya
Csapatok
Portugália - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Portugália - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Puerto Rico

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Christian Bayo Punter
Luis Armando Flores Bellina
Rafael Quintero Diaz
Yeziel Morales Miranda
Több megjelenítése

Románia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alin Artimon
Alin Coste
Anca Serb
Aurelian Dragomir
Bogdan Scarlat
Marius Radu
Csapatok
Műugrás / Románia - 3m/10m csapat
Több megjelenítése

Ruanda

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Albertine Rwabukamba
Alberto Rwabukamba
Lidwine Umuhoza Uwase
Több megjelenítése

Saint Lucia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Jayhan Jamaud Odlum-Smith
Jean-Luc Joel Zephir
Mikaili Charlemagne
Több megjelenítése

Saint Vincent és a Grenadine-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Cruz Halbich
Dillon Gooding
Több megjelenítése

Salvador

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Celina Marquez
Fatima Flores
Marcelo Acosta
Otto Borgards
Több megjelenítése

Seychelle-szigetek

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Adam Moncherry
Alexus Laird
Dean Hoffman
Felicity Passon
Több megjelenítése

Sierra Leone

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Bunturabie Effuah Rashida Jalloh
Moris Beale
Osman Kamara
Több megjelenítése

Spanyolország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

1

5

0

Africa Zamorano
Albert Espanol Lifante
Alberto Arevalo Alcon
Alberto Barroso Macarro
Alberto Munarriz Egana
Alejandro Bustos Sanchez
Alisa Ozhogina Ozhogin
Alvaro Granados Ortega
Anna Espar
Anna Gual Rovirosa
Antonio Arroyo
Antonio Arroyo
Ariadna Ariso Vilanova
Beatriz Ortiz Munoz
Berta Ferreras Sanz
Blai Mallarach Guell
Blanca Toledano Laut
Clara Espar
Daniel Lopez Pinedo
Francisco Fernandez Miranda
Hector Garcia
Helena Jauma I Lluch
Helena Lloret Gomez
Hugo Gonzalez
Jessica Vall
Jimena Perez
Joan Lluis Pons Ramon
Jose Maria Motos Martin
Judith Forca
Julia Echeberria Esquivel
Laura Ester
Leyre Abadia Ruiz
Marc Minguell Alferez
Maria De Valdes Alvarez
Maria Del Carmen Juarez Campos
Maria Del Pilar Pena Carrasco
Marta Bach
Matilde Ortiz
Meritxell Mas
Miguel De Toro Dominguez
Miguel Duran
Mireia Belmonte
Nicolas Garcia
Ona Carbonell
Pau Ribes
Paula Crespi Barriga
Paula Leiton
Paula Ramirez
Paula Ruiz
Roger Tahull I Compte
Sandra Domene Perez
Sara Saldana Lopez
Victor Gutierrez Santiago
Csapatok
Spanyolország - férfi 3m szinkron műugrás
Spanyolország - szinkronúszás szabad kombináció
Spanyolország - szinkronúszás technikai vegyes
Spanyolország - szinkronúszás szabad gyakorlat vegyes duett
Spanyolország - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Spanyolország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Spanyolország - szinkronúszás technikai csapat
Spanyolország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Spanyol női vízilabda-válogatott
Spanyol férfi vízilabda-válogatott
Több megjelenítése

Srí Lanka

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ishani Senanayake
K T Cherantha De Silva
Kimiko Raheem
Matthew Abeysinghe
Több megjelenítése

Suriname

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Evita Elisabeth Leter
Renzo Tjon-A-Joe
Xiomara Getrouw
Több megjelenítése

Svájc

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alyssa Thoni
Christine Fluri
Fanny Eckstein
Gladys Jaccard
Guillaume Dutoit
Jeremy Desplanches
Jessica-Floriane Favre
Joelle Peschl
Jonathan Suckow
Maria Piffaretti
Maria Ugolkova
Martina Van Berkel
Maxence Bellina
Melisande Jaccard
Michelle Heimberg
Nils Liess
Noemi Peschl
Paloma Mello
Sarina Weibel
Simon Rieckhoff
Vivian Barth
Vivienne Koch
Yannick Kaser
Csapatok
Svájc - férfi 3m szinkron műugrás
Svájc - női 3m szinkron műugrás
Svájci műugró vegyespáros
Svájc - szinkronúszás szabad kombináció
Svájc - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Svájc - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Svájc - szinkronúszás technikai csapat
Svájc - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Több megjelenítése

Svédország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

3

1

0

Erik Persson
Ida Lindborg
Jennie Johansson
Johannes Skagius
Louise Hansson
Malin Gerdin
Michelle Coleman
Nathalie Lindborg
Sarah Sjostrom
Sophie Hansson
Victor Johansson
Csapatok
Svéd 4x100m vegyes váltó (női)
Svéd női 4x100-as gyors váltó
Több megjelenítése

Szamoa

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alania Suttie
Brandon Schuster
Lushavel Stickland
Több megjelenítése

Szaúd-Arábia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Mohammed Alotaibi
Yousif Bu Arish
Több megjelenítése

Szenegál

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Abdou Salam Cisse
Adama Niane
Adama Thiaw Ndir
Amadou Ndiaye
Fatou Bintou Diagne
Jeanne Boutbien
Ramatoulaye Kamara
Több megjelenítése

Szerbia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

1

Andrej Barna
Andrija Prlainovics
Anja Crevar
Bence Balzam
Branislav Mitrovics
Caba Siladi
Dusan Mandics
Dusko Pijetlovics
Filip Filipovics
Gojko Pijetlovics
Ivan Lender
Jelena Bakovic
Jelena Jecanski
Jelena Kontic
Milan Aleksics
Milos Csuk
Nemanja Ubovics
Nevena Dimitrijevic
Nikola Jaksics
Sava Randelovics
Sebastian Sabo
Stefan Mitrovics
Stefan Sorak
Tamas Farkas
Uros Nikolic
Velimir Stjepanovic
Viktor Rasovics
Vuk Celic
Csapatok
Szerbia - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Szerb férfi vízilabda-válogatott
Több megjelenítése

Szingapúr

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

1

Ariel Sng
Christine Mok
Debbie Soh
Gwyneth Goh
Hannah Chiang
Jonathan Chan
Joseph Schooling
Mark Han Ming Lee
Miya Yong
Rachel Thean
Shen-Yan Freida Lim
Timothy Han Kuan Lee
Vivien Tai
Zheng Wen Quah
Csapatok
Szingapúr - férfi 3m szinkron műugrás
Szingapúr - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Szingapúr - 3m/10m csapat
Szingapúr - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Szingapúr - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Szingapúr - szinkronúszás technikai csapat
Szingapúr - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Szíria

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Ayman Kelzi
Azad Albarazi
Bayan Jumah
Rami Anis
Saleh Mohammad
Yusra Mardini
Több megjelenítése

Szlovákia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Andrea Podmanikova
Barbora Misendova
Diana Miskechova
Julia Bacharova
Karolina Balazikova
Karolina Hajkova
Katarina Listopadova
Kristina Kvasnovska
Laura Lisa
Lucia Ledererova
Marek Botik
Marek Pavuk
Nada Daabousova
Natalia Pivarciova
Peter Gutyan
Peter Gutyan
Petra Durisova
Rebecca Schererova
Richard Nagy
Romana Horska
Sophia Suranova
Tomas Klobucnik
Zuzana Bodikova
Csapatok
Szlovákia - szinkronúszás szabad kombináció
Szlovákia - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Szlovákia - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Szlovákia - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Szlovákia - szinkronúszás technikai csapat
Több megjelenítése

Szlovénia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Anja Klinar
Gaja Natlacen
Martin Bau
Nastja Govejsek
Peter Stevens
Spela Perse
Tjasa Oder
Több megjelenítése

Szváziföld

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Mark Hoare
Robyn Young
Simanga Dlamini
Több megjelenítése

Tajvan

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Cheng-Chi Cho
Chun-Feng Wu
Guo-Ting Huang
Hsuan-Yen Lee
Ren-Hau Wen
Szu-Chi Chen
Ting-Yao An
Wei-Liang Chou
Yu Lian Wang
Több megjelenítése

Tanzánia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Adil Bharmal
Hilal Hemed Hilal
Sonia Tumiotto
Több megjelenítése

Tádzsikisztán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Anastasiya Tyurina
Karina Klimyk
Olim Kurbanov
Ramziyor Khorkashov
Több megjelenítése

Thaiföld

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Jeerakit Soammanus
Narang Pornsiriporn
Nawapas Pisanuwong
Sudthirak Watcharabusacum
Több megjelenítése

Togo

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Kokou Messan Dometor Amegashie
Rebecca Kpossi
Több megjelenítése

Tonga

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Andrew Lapuka
Charissa Panuve
Tongli Panuve
Több megjelenítése

Törökország

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Defne Bakirci
Ekaterina Avramova
Huseyin Emre Sakci
Kaan Turker Ayar
Misra Gundes
Viktoria Zeynep Gunes
Csapatok
Törökország - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Törökország - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Több megjelenítése

Trinidad és Tobago

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Dylan Carter
Joshua Romany
Több megjelenítése

Tunézia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Haythem Abdelkhalek
Mohamed Ali Chaouachi
Mohamed Aziz Ghaffari
Mohamed Mehdi Lagili
Ous Mellouli
Wassim Elloumi
Több megjelenítése

Türkmenisztán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Darya Semyonova
Enesh Begmyradova
Merdan Atayev
Ruslan Nazarov
Több megjelenítése

Uganda

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Avice Meya
Ekirikubinza Joshua Tibatemwa
Ismah Serunjoji
Több megjelenítése

Ukrajna

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

2

7

Alina Shynkarenko
Anastasiia Nedobiga
Anastasiya Savchuk
Andrii Govorov
Andrii Khloptsov
Anna Pysmenska
Anna Voloshyna
Daryna Zevina
Diana Shelestyuk
Dmytro Gurnytskyi
Ganna Krasnoshlyk
Igor Chervynskiy
Igor Snitko
Illya Kvasha
Kateryna Honcharova
Kateryna Reznik
Krystyna Panchishko
Kseniya Sydorenko
Liubomyr Lemeshko
Maksym Dolgov
Mariia Liver
Maryna Aleksiiva
Maryna Kyryk
Mykhailo Romanchuk
Oleg Kolodiy
Oleksandr Gorshkovozov
Oleksandra Kashuba
Oleksiy Prygorov
Sergii Frolov
Sergii Shevtsov
Sofiia Lyskun
Stanislav Oliferchyk
Valeriia Aprielieva
Valeriia Liulko
Viktoriya Kesar
Vladyslava Aleksiiva
Yana Nariezhna
Yelyzaveta Yakhno
Csapatok
Ukrajna - férfi 3m szinkron műugrás
Műugrás / Ukrajna - 3m/10m csapat
Ukrajna - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Ukrajna - női 3m szinkron műugrás
Ukrán műugró vegyespáros
Ukrajna - férfi 10m szinkron toronyugrás
Ukrajna - női 10m szinkron toronyugrás
Ukrajna - szinkronúszás szabad kombináció
Ukrajna - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Ukrajna - szinkronúszás technikai csapat
Ukrajna - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Ukrajna - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Több megjelenítése

Uruguay

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Enzo Martinez
Ines Remersaro
Martin Melconian
Santiago Saint-Upery
Több megjelenítése

Új-Zéland

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Aleisha Braven
Alexandra Boyd
Anton Down-Jenkins
Antonia Young
Bernadette Doyle
Bobbi Gichard
Bradlee Ashby
Brydie Pye
Caitlin Lopes Da Silva
Casie Bowry
Charlotte Webby
Corey Main
Daniel Hunter
Elizabeth Cui
Emma Robinson
Emma Stoneman
Emmerson Houghton
Eva Morris
Gabrielle Fa'amausili
Helena Gasson
Jazzlee Thomas
Jessica Milicich
Kelly Mason
Kirsten Hudson
Liam Stone
Matthew Stanley
Natasha Lloyd
Nicole Lewis
Ricci Ferigo
Sam Perry
Shaye Boddington
Csapatok
Új-Zéland - férfi 3m szinkron műugrás
Új-Zéland - női 3m szinkron műugrás
Új-zélandi műugró vegyespáros
Új-Zéland - 3m/10m csapat
Új-Zéland - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Új-Zéland - szinkronúszás szabad gyakorlat duett
Új-zélandi női vízilabda-válogatott
Több megjelenítése

Üzbegisztán

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Aleksey Tarasenko
Anastasiya Morozova
Anastasiya Ruzmetova
Anna Eltisheva
Artyom Kozlyuk
Botir Khasanov
Daniil Bukin
Doston Botirov
Gulsanam Yuldasheva
Khonzodakhon Toshkhujaeva
Khurshida Khakimova
Khurshidjon Tursunov
Mokhirakhon Tulkinova
Nigora Shomakhsudova
Nozimakhon Tulkinova
Yuliya Kim
Yuliya Nushtaeva
Csapatok
Üzbegisztán - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Üzbegisztán - szinkronúszás szabad kombináció
Üzbegisztán - szinkronúszás szabad gyakorlat csapat
Üzbegisztán - szinkronúszás technikai gyakorlat duett
Üzbegisztán - szinkronúszás technikai csapat
Több megjelenítése

Venezuela

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Andreina Pinto
Carlos Claverie
Carlos Omana Soto
Cristian Quintero
Elizabeth Perez
Isabella Paez
Jeserik Pinto
Jesus Liranzo
Johndry Segovia
Juan Jose Segovia Ramos
Marcos Lavado
Maria Betancourt
Mercedes Toledo
Oscar Ariza
Robinson Molina
Ruthseli Guadalupe Aponte Teran
Vicenia Navarro
Csapatok
Venezuela - 10m szinkron toronyugrás vegyes
Venezuela - 3m/10m csapat
Venezuela - női 3m szinkron műugrás
Venezuela - női 10m szinkron toronyugrás
Venezuela - férfi 10m szinkron toronyugrás
Venezuela - férfi 3m szinkron műugrás
Több megjelenítése

Vietnam

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Anh Vien Nguyen
Huu Kim Son Nguyen
Ngoc Huynh Nguyen
Nguyen Paul Le
Quy Phuoc Hoang
Thi Nhat Lam Nguyen
Több megjelenítése

Zambia

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Alex Axiotis
Ralph Goveia
Tilka Paljk
Több megjelenítése

Zimbabwe

Főváros:

Terület:

Nyelv:

Lakosság:

Érmek

0

0

0

Devyn Leask
James Lawson
Peter Wetzlar
Robyn Lee
Több megjelenítése