Csak a versenyzésnek örülhetett a beragadó Woods

A korábbi világelső Tiger Woods 72 ütésből teljesítette a pályát a profi golfozók San Diegó-i, 6,9 millió dollár összdíjazású versenyén.

„Remek volt ismét versenyezni, megint kint lenni a pályán” – mondta a torna első napja után a 14-szeres Major-tornagyőztes Woods, akinek köszönhetően a szokásosnál többen látogattak ki a Farmers Insurance Openre csütörtökön.

Woods teljesítménye a holtversenyes 84. helyhez volt elég, hátránya hét ütés az első nap után éllovas Tony Finau-val szemben.

A 42 éves golfozó a sorozatos hátoperációi miatt 2015 augusztusa óta mindössze második PGA Tour-versenyén vesz részt, ezt megelőzően december elején, a Bahama-szigeteken megrendezett Hero World Challenge elnevezésű meghívásos tornán szerepelt, miután legutóbb – negyedszer – áprilisban ismét megműtötték.

A korábbi világelső 2008-ban nyert legutóbb a sportág Grand Slamjének számító Major-tornát.