Magyarország-Románia 31-29

Háfra Noémi (k), valamint Gabriela Perianu (b) és Cristina Laslo, a román válogatott játékosai a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Kovács Anna (b) és Elena-Ceistina Florica a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Lakatos Rita, valamint Aneta Udristioiu (j) és Cristina Laslo (b), a román válogatott játékosai a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én (MTI/Kovács Tamás)
Kovacsics Anikó, valamint Valentina Neli Ardean-Elisei (b) és Melinda-Anamaria Geiger (j), a román válogatott játékosai a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Háfra Noémi (k), valamint Aneta Udristioiu (j) és Cristina Laslo (b), a román válogatott játékosai a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Lakatos Rita (b) és Schatzl Nadine, valamint Eliza Iulia Buceschi (k), a román válogatott játékosa a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
A magyar csapat játékosai, miután 31-29-re győztek a román válogatott ellen a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Kovacsics Anikó (b) és Bíró Blanka, miután csapatuk 31-29-re győzött a román válogatott ellen a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Lukács Viktória, miután csapata 31-29-re győzött a román válogatott ellen a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Kovacsics Anikó gólöröme a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én. Magyarország-Románia 31-29 (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Kim Rasmussen, a magyar válogatott dán szövetségi kapitánya a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én. Magyarország-Románia 31-29 (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Bíró Blanka, miután csapata 31-29-re győzött a román válogatott ellen a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének negyedik fordulójában játszott Magyarország - Románia mérkőzésen Nancyban, a Jean Weille Sportközpontban 2018. december 12-én (Fotó: MTI/Kovács Tamás)