46 ponttal verte a Golden State a Phoenixet

A címvédőnek ebben a szezonban ez volt a negyedik meccse, melyen legalább 40 ponttal verte ellenfelét.

A címvédő Golden State Warriors 46 pontos győzelmet aratott a vendég Phoenix Suns felett az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján.

A kaliforniai együttesben Stephen Curry 22, Omri Casspi 19, Kevin Durant 17, Klay Thompson és Nick Young pedig 16-16 pontot szerzett. A Sunsnak ez volt a negyedik negyven vagy annál több pontos nagyobb veresége a szezonban.

A New Orleans Pelicans Anthony Davis vezérletével nyert Detoritban: a vendégek erőcsatára 38 pontot és 10 lepattanót gyűjtött a mérkőzésen.

Sorozatban tizedik sikerét aratta a Utah Jazz, amely ezúttal a San Antonio Spursnél bizonyult jobbnak két ponttal.

Továbbra sem megy viszont a Brooklyn Netsnek: a New York-i csapat legutóbbi 11 mérkőzéséből a tizediket veszítette el, ezúttal hazai pályán kaptak ki a Los Angeles Clipperstől.

Detroit Pistons-New Orleans Pelicans 103-118
Philadelphia 76ers-New York Knicks 108-92
Brooklyn Nets-Los Angeles Clippers 101-114
Chicago Bulls-Orlando Magic 105-101
Utah Jazz-San Antonio Spurs 101-99
Golden State Warriors-Phoenix Suns 129-83