Három 11-es és drámai végjáték a Sepsi stadionavató mérkőzésén

Hátrányból fordított, az utolsó percekben mégis kicsúszott a Sepsi OSK kezéből a győzelem a Voluntari elleni hazai mérkőzésen (2–2), amely az első élvonalbeli román bajnoki volt a sepsiszentgyörgyiek új otthonában.

A mérkőzést megelőzően természetesen felcsendültek a Nélküled című szám jól ismert dallamai.

A találkozó első félidejének ráadásában a Voluntatri szerzett vezetést 11-esből, amelyet két újabb büntető követett. A kiesés elől menekülő hazaiak a második félidőben a 49. és a 71. percben is Fülöp István révén voltak eredményesek a meszes pontról, így úgy tűnt, győzelemmel avathatják új otthonukat.

Azonban jött a 92. perc és a Voluntatri kihasználta utolsó lehetőségét, amellyel elcsent egy pontot a román alsóházi összecsapáson.