2018-as Labdarúgó-Világbajnokság

Vissza az

-ra

Anglia
Argentína
Ausztrália
Belgium
Brazília
Costa Rica
Dánia
Dél-Korea
Egyiptom
Franciaország
Oroszország
Panama
Peru
Portugália
Spanyolország
Svájc
Németország
Nigéria
Mexikó
Marokkó
Lengyelország
Kolumbia
Japán
Izland
Irán
Horvátország
Uruguay
Tunézia
Szerbia
Szenegál
Szaúd-Arábia
Svédország
Élő stream csatornák X

2018 Foci-VB - Cikkek Foci-VB 2018

A világbajnokság teljes menetrendje

| Forrás: MTI
Az oroszországi labdarúgó-világbajnokság mérkőzéseit az M4 Sport és az m4sport.hu is élőben közvetítette.

A csoportkör 48 összecsapása után az egyenes kieséses szakaszban 14 meccset játszanak, a bronzmérkőzéssel és a döntővel együtt összesen 64 találkozót rendeznek június 14. és július 15. között. Cikkünkben összegyűjtöttük a vb teljes menetrendjét időrendben.

június 14., csütörtök:
A csoport: Oroszország – Szaúd-Arábia, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 5-0

június 15., péntek:
A csoport: Egyiptom-Uruguay, Jekatyerinburg 0-1
B csoport: Marokkó-Irán, Szentpétervár 0-1
B csoport: Portugália-Spanyolország, Szocsi 3-3

június 16., szombat:
C csoport: Franciaország-Ausztrália, Kazany 2-1
D csoport: Argentína-Izland, Moszkva (Szpartak Stadion) 1-1
C csoport: Peru-Dánia, Szaranszk 0-1
D csoport: Horvátország-Nigéria, Kalinyingrád 2-0

június 17., vasárnap:
E csoport: Costa Rica-Szerbia, Szamara 0-1
F csoport: Németország-Mexikó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 0-1
E csoport: Brazília-Svájc, Rosztov 1-1

június 18., hétfő:
F csoport: Svédország-Koreai Köztársaság, Nyizsnyij Novgorod 1-0
G csoport: Belgium-Panama, Szocsi 3-0
G csoport: Tunézia-Anglia, Volgográd 1-2

június 19., kedd:
H csoport: Kolumbia-Japán, Szaranszk 1-2
H csoport: Lengyelország-Szenegál, Moszkva (Szpartak Stadion) 1-2
A csoport: Oroszország-Egyiptom, Szentpétervár 3-1

június 20., szerda:
B csoport: Portugália-Marokkó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 1-0
A csoport: Uruguay – Szaúd-Arábia, Rosztov 1-0
B csoport: Irán-Spanyolország, Kazany 1-0

június 21., csütörtök:
C csoport: Dánia-Ausztrália, Szamara 1-1
C csoport: Franciaország-Peru, Jekatyerinburg 1-0
D csoport: Argentína-Horvátország, Nyizsnyij Novgorod 0-3

június 22., péntek:
E csoport: Brazília-Costa Rica, Szentpétervár 2-0
D csoport: Nigéria-Izland, Volgográd 2-0
E csoport: Szerbia-Svájc, Kalinyingrád 1-2

június 23., szombat:
G csoport: Belgium-Tunézia, Moszkva (Szpartak Stadion) 5-2
F csoport: Koreai Köztársaság-Mexikó, Rosztov 1-2
F csoport: Németország-Svédország, Szocsi 2-1

június 24., vasárnap:
G csoport: Anglia-Panama, Nyizsnyij Novgorod 6-1
H csoport: Japán-Szenegál, Jekatyerinburg 2-2
H csoport: Lengyelország-Kolumbia, Kazany 0-3

június 25., hétfő:
A csoport: Uruguay-Oroszország, Szamara 3-0
A csoport: Szaúd-Arábia – Egyiptom, Volgográd 2-1
B csoport: Spanyolország-Marokkó, Kalinyingrád 2-2
B csoport: Irán-Portugália, Szaranszk 1-1

június 26., kedd:
C csoport: Dánia-Franciaország, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 0-0
C csoport: Ausztrália-Peru, Szocsi 0-2
D csoport: Izland-Horvátország, Rosztov 1-2
D csoport: Nigéria-Argentína, Szentpétervár 1-2

június 27., szerda:
F csoport: Mexikó-Svédország, Jekatyerinburg 0-3
F csoport: Koreai Köztársaság-Németország, Kazany 2-0
E csoport: Szerbia-Brazília, Moszkva (Szpartak Stadion)0-2
E csoport: Svájc-Costa Rica, Nyizsnyij Novgorod 2-2

június 28., csütörtök:
H csoport: Szenegál-Kolumbia, Szamara 0-1
H csoport: Japán-Lengyelország, Volgográd 0-1
G csoport: Anglia-Belgium, Kalinyingrád 0-1
G csoport: Panama-Tunézia, Szaranszk 1-2

június 30., szombat:
nyolcaddöntő: Franciaország-Argentína, Kazany 4-3
nyolcaddöntő: Uruguay-Portugália, Szocsi 2-1

július 1., vasárnap:
nyolcaddöntő: Spanyolország-Oroszország, Luzsnyiki Stadion 4-5
nyolcaddöntő: Horvátország-Dánia, Nyizsnyij Novgorod 4-3

július 2., hétfő:
nyolcaddöntő: Brazília-Mexikó, Szamara 2-0
nyolcaddöntő: Belgium-Japán, Rosztov 3-2

július 3., kedd.:
nyolcaddöntő: Svédország-Svájc, Szentpétervár 1-0
nyolcaddöntő: Kolumbia-Anglia, Moszkva (Szpartak Stadion) 1-1 (3-4)

július 6., péntek:
1. negyeddöntő: Uruguay-Franciaország, Nyizsnyij Novgorod 0-2
2. negyeddöntő: Brazília-Belgium, Kazany 1-2

július 7., szombat:
3. negyeddöntő: Svédország-Anglia, Szamara 0-2
4. negyeddöntő: Oroszország-Horvátország*, Szocsi 2-2

július 10., kedd:
elődöntő: Franciaország-Belgium, Szentpétervár 1-0

július 11., szerda:
elődöntő: Horvátország-Anglia, Moszkva 2-1

július 14., szombat:
bronzmeccs: Belgium-Anglia, Szentpétervár 2-0

július 15., vasárnap:
döntő: Franciaország-Horvátország, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 4-2

Hírek