Röhejes góllal győzött, a Tottenham nyomában az Arsenal

Az Európa-ligában negyeddöntős Arsenal győzött a Watford vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

epa07508842 Arsenal's Pierre-Emerick Aubameyang (L) scores the 0-1 goal during the English Premier League soccer match between Watford FC and Arsenal FC at the Vicarage Road Stadium in Watford, Britain, 15 April 2019.  EPA/NEIL HALL EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. Aubameyang kitartása gólt ért a Watford ellen (Fotó: EPA/NEIL HALL)

A londoniak 10. percben esett gólját Pierre-Emerick Aubameyang szerezte, de sokat „tett érte” a watfordi kapus, Ben Foster is.

A nyolcszoros angol válogatott hálóőr hosszan vett át egy hazaadást, ráadásul túl sokat is várt a tisztázással a kapu torkában. A gaboni támadó blokkolta késői felszabadítását, a labda pedig a lábáról a hazai kapuba pattant.

Az Arsenal győzelmével az ötödik helyről a negyedikre jött fel a tabellán.