Itt nézheti élőben az Európa Játékokat

Az Európa Játékok keddii versenynapjáról is egész napos közvetítésfolyammal jelentkezik az m4sport.hu. A minszki események négy online csatornán lesznek követhetők párhuzamosan reggel 8-tól este 11-ig.

Az M4 Sport a nap folyamán többször is kapcsol Minszkbe, így a legfontosabb eseményekről a tévénézők sem maradnak le.

A 9-kor kezdődő és 17:30-ig tartó, körkapcsolásos televíziós közvetítést itt nézheti élőben.

Az Európa Játékok keddi programja csatornánként (zárójelben a magyar érdekeltség):

1. csatorna >>>

8:00 – íjászat, női reflexíj selejtezők
9:00 – asztalitenisz, vegyespáros elődöntők
10:30 – íjászat, női reflexíj selejtezők,
13:20 – atlétika, vegyescsapat negyeddöntő
15:20 – tollaslabda, női páros (Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniela ?), férfi egyes (Krausz Gergely ?)
16:40 – atlétika, vegyescsapat negyeddöntő, Magyarország

2. csatorna >>>

9:00 – országúti kerékpár, női időfutam, döntő, díjátadó
12:00 – országúti kerékpár, férfi időfutam, döntő, díjátadó (Pelikán János)
15:00 – asztalitenisz, női/férfi egyes, negyeddöntők
16:00 – torna, trambulin selejtezők, döntők, aerobik döntők

3. csatorna >>>

8:00 – tollaslabda, női páros, csoportmérkőzés (Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniela-Sara Thygesen, Maiken Fruergaard (dán)), férfi egyes, csoportmérkőzés, (Krausz Gergely-Emre Lale (török))
9:30 – cselgáncs, selejtezők, elődöntő, vigaszág, vegyescsapat (Magyarország)
13:45 – tollaslabda, női páros (Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniela ?), férfi egyes (Krausz Gergely ?)
15:00 – cselgáncs, vegyescsapat (Magyarország ?)
17:15 – birkózás, szabadfogás, 57, 74, 86, 125 kg (Ligeti Dániel ?)
18:30 – ökölvívás, férfi 49, 75, 60, 64, 91 kg (Fodor Milán ?, Hámori Ádám), női 75 kg (Nagy Tímea)

4. csatorna >>>

8:00 – kajak-kenu, selejtezők, női K2 500 méter (Kárász Anna, Kozák Danuta), férfi K1 1000 méter(Kopasz Bálint), K2 1000 méter (Kammerer Zoltán, Gál Péter István), C1 1000 méter (Kiss Tamás), C2 1000 méter (Kiss Balázs, Dóri Bence)
10:00 – birkózás, szabadfogás, 57, 74, 86, 125 kg (Ligeti Dániel)
11:00 – sportlövészet, kisöbű szabadpuska fekvő vegyescsapat, döntő (Péni István, Horváth Lea ?)
13:00 – kajak-kenu, selejtezők, elődöntők, női K1 500 m (Kozák), női K4 500 m (Kárász, Kozák, Csipes Tamara, Medveczky Erika), női C2 500 m (Balla Virág, Devecseriné Takács Kincső) és férfi K4 500 m (Nádas Bence, Tótka Sándor, Birkás Balázs, Kuli István), előfutamok, 1000 m és 500 m középfutamok
17:00 – asztalitenisz, vegyespáros, döntő, díjátadó
19:15 – tollaslabda, női egyes, csoportmérkőzés, (Kőrösi Ágnes-Airi Mikkela), női páros (Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniela ?), férfi egyes (Krausz Gergely ?)