Bajnokok Ligája Ferencvárosi TC

Nagy ünneplést csapott a Dinamo a továbbjutás után

Nagy volt a feszültség a horvát csapat játékosaiban is, ami aztán a meccs után az öltözőben jött ki belőlük.

A Ferencváros hazai pályán 4-0-ra kikapott a Dinamo Zagrebtől a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának keddi visszavágóján a Groupama Arénában, így búcsúzott a sorozattól.

A zágrábi 1-1 után mindenki nagy reményekkel várta a visszavágót, amely a második játékrész első perceiben dőlt el, akkor a horvátok nyolc perc alatt két gólt is szereztek.

Szerhij Rebrov, a zöld-fehérek vezetőedzője és Orosz Pál, az FTC Zrt. vezérigazgatója is elismerte, a Dinamo jobb csapat, mint a jelenlegi Ferencváros.

Hogy mit jelentett a vendégeknek a győzelem, azt a meccs utáni, öltözőben előadott ünneplésük jól mutatja. A Dinamo Zagreb a főtáblára kerülésért a norvég Rosenborggal találkozik.